DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bomba görmek; rüya sahibinin müsrif oluşuna delalet eder. Bu rüya, kişinin savurganlığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi gerekli mi değil mi bakmaksızın, hiç düşünmeden her gördüğünü alan, evinde yemek varken dışarıda pahalı ve lüks restoranlarda yemek yemeyi tercih eden kişi olarak tasvir edilir. Malını ve parasını yok yere, hiç olmayacak işlere ve yerlere harcar ve tüketir. Onca varlığı ve parayı, kendisi için bir dikili ağaç kalmayacak şekilde harcayarak tüketeceği, zor günlerinde de ele güne muhtaç olacağı şeklinde yorumlanır. Bomba görmek, bazen de hesapta olmayan harcamalar olarak değerlendirilir. Yani rüya sahibinin insiyatifinde olmayan ve mecburen yaptığı harcamalar olacağı anlamına gelir.

Bombanın patlaması; kötü haber almaya ya da kötü kişilerle karşılaşarak, bazı musibetler yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin bütün hayatı tersi yönde değişecek, rüya sahibi zarar ederek, ödemekte zorlanacağı büyük borçların altına girecek demektir. Bomba patlaması farklı bir yoruma göre kişinin maddi konularda bir türlü ayağını yorganına göre uzatmaması sonucu düşeceği darlığa da alamettir. Sadece bugünü düşünerek yaşamının ilerdeki faturasının çok ağır olacağını ve iflaslara veya borç yüzünden mahkemelik durumlara düşülecek olduğuna da işaret eder.

Bomba düştüğünü görmek; musibet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin çok çetin bir dönem yaşayacağına işaret eder. Bomba düştüğünü gören kişi taşıyamayacağı kadar büyük ve ağır olaylar yaşayacaktır diye tabir edilir.

Bomba atmak; rüya sahibinin uzun zamanda beri söylemek isteyip de bir türlü söyleyemediği ve içine attığı şeyleri söylemesinin tam da vakti olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, bildiklerini daha fazla taşıyamayacak ve ortalık yerde konuşacaktır.

Bomba sesi duymak; beklenmedik ve soğuk duş etkisi yapacak bir söz duymaya ya da haber almaya delalet eder. Bomba sesi duymak genellikle ansızın gelen haber olarak değerlendirilir. Rüya sahibi küçük dilini yutacakmış gibi olacağı bir şey öğrenecek ve neye uğradığını şaşıracak diye tabir edilir.

Sokakta bomba patlaması görmek; sokakta bomba patladığını ve kendisine bir şey olmadığını gören kişiler son anda yapacakları bir hamle ile sıkıntı bir durumdan kurtulurlar. Genellikle kişiye verilen son bir şansı işaret eden rüya, yaşamına çeki düzen vermeyen kişinin başına büyük belalar açılabileceğini bildiren bir ikaz olarak da ele alınmalıdır. Bir anda ortaya çıkan ve kişinin tüm hesaplarını alt üst eden ödemelere ya da borca da alamettir.

Rüyada bomba görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda iki adam benim için kavga ediyor ben biri ile beraberim ve öbürü bize düşman oluyor ve bize saldırmaya başlıyor biz ondan kaçıyoruz bir yandan ona zarar vermeye çalışıyoruz.o bizim peşimizi bırakmıyor.o kisi sevdiğim adama bıçak gibi kesici bişey fırlatıyor yaralanıyor sevdiğim adam bende ona bıçak gibi birey fırlatıyorum onun tam göğüs kafesine saplanıyor o da elindeki bombayı bize fırlatıyor ben o bomba yanımızda patlamasından alıp başka yere firlatıyorum kulaklarımızı tıkıyoruz ve bomba patlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir