DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bilardo Oynamak

Rüyada bilardo görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bilardo görmek; akıllıca hamleler yapılacak bir döneme işaret ederken, özellikle iş yaşamında beklenmedik gelişmeler üzerine kişinin pek çok planda değişikliğe gideceğine, ticari anlamda yön değiştireceğine, yabancı insanlarla ortaklık içine gireceğine yorumlanır. Bilardo gören kimseler kurnaz insanlarla tanışırlar. Çıkarları doğrultusunda insanları kullanmaktan çekinmeyen kişilerle aynı sosyal ortamı ya da iş ortamını paylaşmak zorunda kalmanın tabiridir. Arkadaş çevresinin kişiyi yanlış yönlendiren insanlardan var olduğunu da bildiren rüya, kişinin yaşadığı hayatın gerçeklerini göz önünde bulundurmadan sadece günü kurtararak yaşadığını, bu yüzden ilerleyen zamanlarda mal sahibi olmakta zorlanacağını, eline geçen her parayı zevkleri için harcadığından birikimi de olmayacağını delalet eder. Yaşam tarzını değiştirmezse rüya sahibinin gelecekte maddi zorluklar yaşayacağını da bildirir.

Bilardo topu görmek; ele avuca gelmeyen işlerle vakit kaybeden rüya sahibinin geleceğini inşa etmekte gecikeceğini ve girdiği işleri de ciddiye almamasından ötürü kariyerini de tehlikeye atacağını bildirir. Her söylenene inanan, kendisine verilen akıllarla hareket eden ve yolunu çizmekte aciz davranan rüya sahibinin eğlence mekanlarında kaybettiği vakti ve parayı işaret eder. Borç alarak yaşamak, kazancın üzerinde harcamalar yapmak manasına da gelir.

Bilardo masası görmek; enerjisini ve parasını boş işlere harcayan rüya sahibinin ailesini de hiçe saydığını, kendisine doğru uyarılarda bulunan insanları görmezden gelerek yanlış insanlarla görüştüğünü işaret eder. Yanlış hareketlerin, kişiyi gelecekte felakete ve yoksulluğa sürükleyecek seçimlerin tabiri olduğu gibi yaşanacak pişmanlıkların da habercisidir. Yarınları düşünmeden, eğlenceye harcanan paranın ve zamanın kişiyi sonrasında çok üzeceğinin delaletidir.

Bilardo sopası görmek; rüyayı gören kişinin acılarını paylaşan, iyi gününden çok kötü gününde yanında olan, zor zamanında bir an olsun başından ayrılmayan, vefalı bir dosta, aile yakınına ya da aile bireyine işaret eder. Bazen de evin hizmetini gören ama candanlığı ve dürüstlüğü ile sanki aileden biriymiş gibi kabul edilen bir hizmetliye yorulur.

Rüyada bilardo oynamak

Rüyada bilardo oynamak; hayatı ciddiye almamaya, geleceğini umursamamaya ve dişe dokunur hiçbir iş yapmamaya alamet eder. Rüya sahibinin yarınları için bir dikili ağacı bile olmayacağına çünkü gençliğini, üretkenliğini ve enerjisini kullanmadığına bilakis kahve köşelerinde, bilgisayar başında, oyun salonlarında ve kafelerde vakit öldürdüğüne rivayet edilir. Kişi, şimdi yok ettiği yarınlarının acısını ileride anlayacak ama pişmanlığı fayda getirmeyecek demektir.

Rüyada bilardo görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir