DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada beşik görmek; erkek ve kadın için bekarlarsa evlilik ile tabir edilir. Sahip olduğu bir beşiği sattığını veya diğer birine verdiğini veya kırıp attığını gören erkek eşini boşar, kadın ise kocasından boşanır veya evladını evinden kovar. Bir beşik yaptığını veya satın aldığını veya birinin kendine bir beşik verdiğini gören kimse, erkek veya kadın bekar ise, evlenir. Evli ise bir evladı olur.

Beşik kurmak; erkek ve kadın için beşik kurmak, bekarlarsa evlilik ile hayırlı bir kısmet ile tabir olunur. Bu rüya bazen de evli çiftler için çocuk sahibi olmaya gönüllerine uygun bir evlat ile müjdelenme ile yorumlanır ve rüyanız hayra delalet eder.

Tahta beşik görmek; hayırlı bir evladı olmaya delalet eder. Kadın için normal bir doğuma erkek için hayırlı bir müjdeye ve sevineceği bir haber alacağına tabir edilip yorumlanır.

Pembe beşik görmek; renkli beşikler arasında en çok görülen pembe beşiktir. Kız evladı olacağına bekar bir kimse için hayırlı bir kısmet ile biriyle tanışmaya birini sevmeye yuva kurmaya delalet eder.

Mavi beşik görmek; erkek için mavi beşik rüyası, işlerine varis birine veya bekarsa evlenip çocuğu olmasına ve hamile ise eşi erkek bir evladı olmasına yorumlanır.

Rüyada beşik sallamak

Rüyada beşik sallamak; içinde bebek olan bir beşiği sallamak, şans ve uğur, içinde bebek olmayan bir beşiği sallamak kısmetsizlik ve şansızlık demektir.

Beşik almak; hayırlı bir yuvaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya duyulan özleme ya da arzuya yorulur. Beşik aldığını gören kişinin gönlünde kız evlat sahibi olmak varsa kızı, erkek evlat sahibi olmak varsa oğlu olur.

Beşik kırılması; rüya sahibinin alacağı acı bir habere işaret eder. Bu acı haber muhtemelen evlatlarından ya da hane halkından birine ait olacak demektir.

Demir beşik görmek; zor bir dönemden sonra hayra ermeye ve umduklarına kavuşmaya, sevinç ve neşe ile bir araya gelecek kimselere işarettir. Demir beşik görmek erkek ve kadın için kısmet ve evlilik ile tabir olunur. Altın beşik görmek kız evladı olacağına tabir edilir.

Rüyada beşik görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir