DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ben Görmek

Rüyada ben görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ben görmek; çeşitli anlamlar çağrıştırabildiği için farklı şekillerde yorumlanabilir. Doğru bir yorumlama için kişinin rüyalarının içeriğini en iyi şekilde analiz etmesi gerekmektedir. Ben genel olarak rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanır. Vücudun herhangi bir yerinde görülen benler bolluk ve bereketin habercisi olarak ifade edilir. Çünkü görülen ben parayı ifade etmektedir. Bu açıdan eğer rüya sahibi fakirse yakın zamanda zenginleşeceği ya da kişi zenginse helal yoldan çeşitli birikimler yapacağı anlamına gelmektedir.

Yüzde ben çıkması görmek; bir kişi rüyasında yüzünün çeşitli bölgelerinde ben çıktığını görüyorsa bu rüya kişi için uyarıcı nitelikte olabilmektedir. Rüya yorumcuları tarafından yüzde görülen benin beklenmedik ve hazırlıksız bir şekilde ortaya çıkacak tehlikeleri ifade ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda hazırlıksız bir şekilde yakalanabileceğiniz çeşitli sürprizlerde olabilir. Bu bakımdan dikkatli olmakta fayda vardır. Rüyayı yorumlarken diğer nesneleri de göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Et beni görmek; birçok rüya yorumcusu tarafından analiz edildiği zaman pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Görülen et beni yaşanılacak çeşitli olumsuz durumlara ya da alınacak olumsuz bir habere işarettir. Görülen et beni genel olarak kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını bu hayal kırıklığının üzerine günlük hayatında oldukça yorgun ve bitkin olacağını ifade etmektedir.

Mor renkli ben görmek; görülen büyük ve mor renkli benler kişinin hayatında çeşitli gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin olumlu bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin bu alanda büyük çaba harcayacağına işarettir. Mor renkli ben kişinin mücadeleci bir yapısı olduğunu ve bu açıdan günlük hayatında oldukça yoğun ve yorgun olduğunu ifade etmektedir. Ayrıca mor renkli ben çeşitli havadislerin alınacağına bu haberlerin kişinin hayatını yakından etkileyeceğini ifade etmektedir.

Rüyada ben görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Kuzenim ruyasinda kucagimda erkek bir bebekle beni goruyor, goz cevremde bir suru et beni var. Bana bu hale gelene kadae niye ilgilenmedigini soruyor ben bu iyi hali daha kotuydu diyormusum. O oyle derken bir anda etbenleri düşmüş. Hayir olsun insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir