DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada balık görmek; çok hayırlıdır özellikle de balığı canlı olarak görmek, çok kısa vade içinde, kolay şekilde gelecek kısmetlere tabir edilir ve rüyayı gören kişinin bir insanın sahip olabileceği en iyi şartlara ve en güzel hayata sahip olacağı anlamına gelir. Verimli işler yapmaya, kesilmeyecek rızka ve kazanca sahip olmaya ve bitmeyecek bir serveti yakalamaya delalet eder. Balık rüyası tabirinde rüya sahibinin hali, eğitimi ve şanı nazarı dikkate alınır. Kişinin durumuna göre şanı ve şöhreti ve kısmeti artar, talihi ve bahtı açılır insanlar arasında sivrilir. Sayısı belli az balık görmek kadın veya miktarı belirsiz ise ganimetten elde edilecek mala delalet eder. Balık görmek kısmet ve işi olmayan için yeni bir işe de yorumlanır, yüzler, tarzlar, sebepler, imkanlar, ilişkilere işarettir. Ufak balık görmek yapılan işlerin küçük olması ama bunun sonucunda çok kazançlı başka bir işinin olması ve hak ettiği hayata lükse, rahata erecek olması olarak yorumlanır. Kaynak sularında görülen balık, kolay olan hayra delalet eder. Uçan balık kısmetlerinin değerini bilmeden geri çevirmeye işaret eder. Balık olmak şanslı ve kariyerli bir kimse olacağına ve iddaa ve kurmadan uzak durmaya işaret eder.

Kaygan balık elinde bir miktar paranın eriyip gitmesine işarettir. Yüzen balıklar görmek gelecek bir miktar paraya ve harcama, borç ödemeye işarettir. Kırmızı balık bir teklif almaya işaret eder. Balıkla konuştuğunu görmek dertli bir kimsenin derdine derman olacağına, borç isteye borç vermeye; balık yutmak kısa zamanda mal sahibi olacağına, miras veya mülk israfına delalet eder. Balık kesmek hasta için şifa bulacak bir kimseden yardım almaya delalet eder. Balık yetiştirme tesisi görmek bolluk, genişlik ve büyük bir iş yeri kurmaya işaret eder, yorumlanır.

Rüyada balık yemek; ganimete ve gelecek mirasa ya da kolayca bir miktar para kazanmaya işaret eder. Çiğ balık yemek kazancın zorlaşmasına ve geçimde zayıflık çekmeye delalet eder. Pişmiş balık yemek kişinin rızkının genişlemesine işaret eder. Canlı balık yediğini gören kimse mülke nail olur. Yavru balık yemek kısmet ve şansının açık olduğu ve bol kazançlı işler yapıp kazancını artırması ve arzuladığı şeylerin olmasına delalet eder, ayrıca bekar bir kimse için hayırlı kısmete ve evli ise hayırlı evlat ile tabir olur. Deniz yarılsa ve rüya gören o sırada bir balık alıp yerse, bu rüya maksadın meydana gelmesine, ilme, işlerinde kolaylık ve menfaate işarettir. Balığı kızartarak yemek, ele geçecek bir ganimete ve faydalı rızka ve bol geçime işaret eder.

Rüyada balık kızarttığını görmek

Rüyada balık kızarttığını görmek; kendisine gökten kızarmış balık inse, sevinç ve zafere, şanının yücelmesine delalet eder. Balık kızarttığını gören kimse, sünnet, doğum şenliği veya düğünü gibi neşe ve huzura sebep olacak bir şeye masraf eder, bir topluluğa veya büyük kalabalık bir misafirlik ile de tabir olunur. Yavru balık pişirdiğini görmek küçük mesele yüzünden ağız münakaşasına girilecek olması ama aynı zamanda topluluk yapılacak olan gezi veya seyahat ile tabir olur.

Rüyada büyük balık görmek; balıklar çalışıp kazanılacak para, servet veya kıymetli şeylerle küçük balıklar sıkıntı ve kederle, büyük ve küçük balıkları birlikte görmek, servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber para ile tabir edilir, yorumlanır.

İnsan gibi balık görmek; bu balık deniz içindeyse devlet dairesinde çalışmaya işarettir. İnsan yüzüne benzeyen bir balık görmek kendisi gibi uğurlu ve bereketli bir eşe işaret eder. İnsana benzeyen balıklar şans, kariyer, makam ve mevki ile yorumlanır.

Rüyada balık görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir