DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bal görmek; kıskanç ve haset kişilere, bu kişiler nedeniyle zorluklar ve sorunlar yaşamaya, aile ve din hayatına delalet eder ancak hayırlı şeylere işaret eder. Evlada, itibar ve saygı görmeye, ilme ve bilme, helal kazanca ve rızka, alın teri dökmeden, yorulmadan kazanılmayacak paraya ve dini vecibeleri yerine getirmeye yorumlanır. Balı bir kasenin içinde görmek servet sahibi, güçlü ve nüfuslu kimseye, kasede olan ve bozulmaya yatkın bal görmek kazancın, rızkın ve işlerin düşmesi anlamına gelir. Issız, ormanlık ya da tepelik bir yerde bal çıktığını görmek çalışmaya gerek kalmadan elde edilecek olan mala ya da paraya, parmağıyla bal yediğini görmekse temiz ve hayırlı nikah işaret eder. Petekli bal görmek şansın ve kısmetin çoğalmasına, bekar için evlilik, evli kimse için aile içi huzur ve muhabbetin artmasına delalet eder, yorumlanır. Süzme bal yemek evli kimse için eşiyle arasının ve muhabbetinin artmasına yorumlanır.

Rüyada bal kovanı görmek; muradın gerçekleşmesine ve umduğuna kolayca kavuşmaya delalet eder. Bal kovanında arı ve ballar görmek sağdık bir eşe ve bekar için evlenmeye işaret eder.

Rüyada Bal Yemek

Rüyada bal yemek; rızık ve kısmet ve maişet genişliğinin artmasına yorumlanır. Petekli bal yemek, hasta için şifa bulmaya ve ailesinden biri hasta ise kısa zaman içinde şifa bulacağına yorumlanır. Arkadaşlarıyla bal yemek sıkıntılardan kurtulmaya, ters giden işlerin yoluna girmesine, arzu ettiği şeylerin bal yiyen kişiler için kolayca gerçekleşmesine delalet eder. Bal yalamak, haset ve istenmeyen kişilere karşı durmaya yorumlanır. Balın peteğini görmek; şifadır, bal peteği her derde devadır.

Balın peteğini görmek, kişi hasta ise şifa bulur eğer hasta değilse akraba ve ailesinde hasta varsa şifa bulmasına ve işsiz ise iş bulmasına, tatlı dilli ve hoş sözlü bir kimseye delalet eder. Bal peteği çerçevesi, kişinin rızkının artmasına ve işlerin bollaşmasına tabir edilir.

Rüyada bal dükkanı görmek; kazanç ve bereket ile tabir edilir. Bal dükkanında ballar gören kişi kısa zamanda zenginleşir ve borçlarından kurtulur denilmiştir

Rüyada bal görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda eski bir montumun cebinde deste deste para ve paket içinde bal buluyorum. Kardeşime haber veriyorum. Kardeşim yer sofrasında oturuyor ve etrafında saksıda yeşil yapraklı çiçekler görüyorum ve ben gerçek hayatta kaybettiğim bu şeyleri montun cebinde buluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir