DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak ne demektir, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bağırmak; rüya sahibinin hayatı boyunca şahit olacağı ve yanı başında yaşanacak olaylar olarak tabir edilir. Kişi toplumda her zaman sesi çıkan ve meramını anlatmaktan çekinmeyen bir kimse olarak daima sivrilen kişi olacaktır. Bağırdığını ve aynı zamanda eli ve kolu ile jestler yaptığını gören kişi toplum yararına olacak bir hareketin öncülüğünü yapacak diye ifade edilir. Ulu orta bağırdığını gören kişinin devlet kapısında, kağıt üzerinde bir işi olacak diye yorumlanır. Kişinin gereksiz yere ya da kendi kendine boşluğa bağırması, o kişinin deveyi pire yapan bu nedenle de herkesi gereksiz yere galeyana ya da telaşa düşüren kimse olarak tabir edilir.

Rüyada birinin bağırdığını görmek; rüyayı gören kişinin üzülmesine, sıkılmasına, düşünceli ve dalgın olmasına, stresli günler geçirmesine neden olacak bazı nahoş olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin keyfini kaçıracak, moralini bozacak ve canının sıkılmasına neden olacak gelişmelere yorulur.

Rüyada ölünün bağırdığını görmek; rüyayı gören kişinin uykusunda bağıran ölünün iyi ve güzel şeyler söyleyerek bağırması hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yüreğinin hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve kişinin dertlerinin dermanına kavuşacağına rivayet edilir. Fakat ölünün kötü ve çirkin şeyler söyleyerek bağırıyor olması darda kalacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine işaret eder.

Rüyada babanın bağırdığını görmek; rüyayı gören kişinin emin olduğu çünkü kendi gözleriyle gördüğü ve kulakları ile işittiği bazı gerçeklerin varlığına alamet eder. Rüya sahibi bu gerçekler üzerinde konuşmak zorunda kalabilir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Bağırarak ağlamak; pek iyiye yorumlanmaz. Bu rüya sizin için günah işlemeye veya hatalar yapmaya işarettir. Bağırarak ağlayan kimse gerçek hayatında birtakım sıkıntılar içinde kalır veya yaptığı yanlışlarla insanların tahkir etmesine neden olur. Bu rüya gören kişinin bilerek ve isteyerek günah işlemesine, bidatlara, doğru bilinen bazı hareketlerin aslıda yanlış olmasına bazen de gıybete delalet etmektedir.

Rüyada bağırmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir