DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Badana Yapmak

Rüyada badana yapmak ne demektir, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada badana görmek; kötülüklerden, kazalardan, melanetlerden ve belalardan uzak olmaya, sakin ve huzurlu günler geçirmeye alamet eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluğundan ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak her türlü sorundan uzaklaşmayı başaracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Badana görmek, silkinip kendine gelmeye, üzerindeki miskinliği, kısmetsizliği ve şanssızlığı atmaya rivayet edilir.

Rüyada badana yapmak; borçların ve hastalıkların kapanmasıyla birlikte rüya sahibinin hayatındaki en büyük engellerin kalkmış olacağına ve bundan sonrasında hayatının büyük başarılarla geçeceğine tabir edilir.

Rüyada badana yapan birini görmek; eğlenceli vakit geçirmeye, arkadaşlarla buluşmaya, koyu muhabbetler kurmaya, kafa dağıtmaya ve stres atmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin monoton giden hayatına renk katmak ve değişiklik yapmak için bazı organizasyonlara katılacağına ve günlük hayatın sıkıntısından bir süre uzaklaşarak rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Badanacı Görmek

Rüyada badanacı görmek; rüya sahibinin elinden mal çıkacağına işaret eder. Kişi, belki mecburiyetten belki de hayırlı bir işe vesile olması beklentisi ile bazı gayrimenkullerini sermaye için elden çıkaracak demektir.

Rüyada evi badana yapmak; hayırlara yorulur. Kişinin cömert ve yiğit bir kimse olduğuna, başta kendi ailesi olmak üzere, çevresindeki tüm kişilere karşı hoşgörülü ve anlayışlı olduğuna ve onlarla iyi geçinmeyi başardığına tabir edilir.

Rüyada evin dışını boyamak; elini attığı her işi layığı ile yerine getirmeye, emeklerinin karşılığını almaya, hayallerine kavuşmak için her türlü fedakarlığı ve özveriyi göstermeye rivayet edilir.

Rüyada badana yapmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir