DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek ne demektir, ne anlama gelir?

Rüyada bacak görmek; bacak insanın mal ve geçimidir. Bacaklar, insanın ömrü ve geçiminde dayanak noktasıdır. Baldırının demirden olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Bir kimse bir kadının bacağını görse, sonra onunla tanışsa; o kimse, o kadınla veya başka bir kadınla evlenir. Genelde bacak gören için borç ve sıkıntı tabir edildiği için, buna çare olarak Vakia süresi okunmasını tavsiye ederiz. Günde bir kez yatmadan önce Vakia suresi okumayı adet edinip okuyanlar, bu surey-i şerifenin faziletine nail olurlar.

Rüyada bacak ağrısı çekmek; kişinin bacaklarında ve baldır bölgesinde ağrı hissetmesi, borçlanmaya ve borçlarını ödemekte sıkıntı yaşamaya ve borçlarından kurtulmak için üzüntü çekmeye delalet eder.

Rüyada bacaklarının şiştiğini görmek; bir kimsenin bacaklarının şiştiğini görmesi borç, ıstırap borç ödeyememe ile yorumlanır. Bacak şişmesi genelde borçlarının artmasına ve borçlarından kurtulamamaya tabir edilir yorumlanır.

Rüyada bacak kılı görmek; Bir kadınının bacak kıllarını görmesi sıkıntıya ve büyük bir sorun yaşayacağına, bazende kadın hastalıklarından birine müzdarip olacağına alamettir. Bacakları üzerinde sık ve kalın kılların görülmesi perişan olmaya, kocası ve mülkü hakkında o kadına yapılacak hileye işarettir. Bacaklarının çok kıllı olduklarını gören kimse çokça borca girer ve hapishane ile sınanabilir, ömrünü orada devam ettirme durumuna maruz kalabilir, dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Bacak Kırılması Görmek

Rüyada bacak kırılması; elem ve sıkıntıya düşeceğine yola gitmeye niyetlenen için uzun bir seyahate çıkamayacağına işaret eder. Tek bacağının kırılması malının bir kısmının zarara uğrayacağına, iki bacağının kırılması malının büyük bir kısmının riske gireceğine ve büyük sıkıntı yaşayıp psikolojik, rahatsızlancağına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada bacak görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir