DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yakmak ne demek, ne anlama gelir? Ağıt rüyalarının detaylı tabirini aşağıda okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağıt Görmek

Rüyada ağıt görmek; iyiye yorulmaz ve üzüntü veren haberlerin haneye ateş gibi düşeceğini, sevilen insanların vefat haberlerinin alınacağını bildirir. Ağıt genel olarak keder ve elem dolu gözyaşı döküleceğine haber verirken, aynı zamanda moral olarak da büyük bir çöküş yaşanacağının ifadesidir. Yükümlülüklerin kişiye ağır gelmesi sonucunda aksayan işlerden ötürü yaşanacak sorunlara, işten atılmaya, para kaybına uğramaya, sağlık sorunları ile geçen zor günler yüzünden psikolojik olarak da kötüleşmeye yorumlanır. Manevi açıdan bir boşluğa düşecek olmanın, hayatı ve dünya işlerini boş vermenin, yaşamdan zevk almamanın alameti olan rüya, kişinin giderek içine kapanmasından ötürü evinde de huzurun kaçacağını, kendisini insanlardan soyutlayarak sorunlarını çözmek için çabalamadan yaşayacağını bildirir.

Rüyada Ağıt Yakan Birini Duymak

Ağıt yakan birini duymak; yaşanılan çevrede meydana gelen olumsuzlukların, kötü haberlerin ve vefat eden yakınların ifadesi olan rüya, kişiyi derinden etkileyecek kötü olayların habercisidir. Acı veren sorunların, dostlardan ve sevdiklerinden ayrı kalmanın, gurbete gitmenin ifadesidir. Rüya sahibinin istemediği bazı durumlara katlanmak zorunda kalacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine delalettir. Ölmüş birinin ardından ağıt yakıldığını duymak ise alınacak iyi haberlere tabir edilir.

Rüyada Cenaze Evinde Ağıt Yakmak

Rüyada cenaze evinde ağıt yakmak; görülen evde yaşanacak büyük sorunların ve sıkıntıların kolay bir şekilde çözüleceğine ve aile halkının birlik ve beraberliklerini koruyacaklarına tabir edilir.

Rüyada Ağıt Yakmak

Ağıt yakmak; kişi kendi evinde ölmüş birinin arkasından ağıt yakarsa, o kimseden iyilik görerek mutlu olur. Aksine yorumlanan rüya, büyük sevinçlerin de habercisidir. Birden fazla kişiyle ağıt yakmak ise hane halkını sevindirecek olayların, düğün dernek yapmanın, hasretlik çekenlerin yuvalarına dönecek olmalarının delaletidir. Diğer bir yoruma göre yaşanacak bazı kayıpların eksikliğini duyan rüya sahibinin hayıflanmayla geçecek günlerini işaret eder.

Rüyada ağıt görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir