DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pas Görmek

Rüyada pas görmek ne anlama gelir?

Rüyada pas görmek; nazara gelmek ve hastalanmak olarak yorumlanır. Özellikle sağlık konusunda hayati tehlikesi bulunan kötü bir hastalığın kişide büyük sıkıntılara neden olacağının ve uzun sürecek tedavilere maruz kalınacağının alametidir. Aile içinde bitmeyen kavgaların, alacak verecek tartışmalarının ve sorunlu bir miras meselesinin işareti de olan rüya genellikle kişinin huzurunun kaçacağını, aile birliğinde sürekli sıkıntılar yaşanması nedeni ile ayrılıkların gündeme geleceğini, aile ile bağların kopacağını da bildirir. İyiye yorulmadığı gibi, yaşamın her alanında kişinin pek çok sorunla boğuşmak zorunda kalarak, giderek sabrını ve gücünü yitireceği şeklinde de tabir edilir. Eski meselelerin sürekli gündeme gelmesi ve düşmanları olanların fena hareketlerle karşılaşacaklarına da alamettir.

Rüyada Paslı Çivi Görmek

Paslı çivi görmek; paslı çivi tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacak olan rüya sahibinin aklıselim bir şekilde hareket etmesi sonucunda kendisini bu durumdan sıyıracağını ve koruyacağını işaret eder. Aile içinde söz dinlemeyen bir evlada, huysuz ve sürekli şikayet eden bir eşe de işaret olan rüya, iş yerinde sürekli sorun yaşanılan bir durumla ilgili çözüm aranacağının da alametidir. Kişinin bir türlü bırakamadığı zararlı alışkanlıklarından kaynaklanan maddi kayıpların hat safhaya gelmiş olmasından dolayı zor günlerin kapıda olduğunu da bildirir.

Pas tutmuş eşya görmek; ölü ve gereksiz bir para yatırımı yapacak olan rüya sahibinin zararından dönmek istese de geç kalacağını, ailesi de dahil olmak üzere çevresindeki pek çok kişiye karşı mahcup duruma düşeceğini bildirir. Hastalığı olanlar için uzun süre sağlıklarında bir değişiklik olmayacağını, aile veya yakın akraba çevresinden birine ait ölümcül bir hastalık haberi alınacağına da yorumlanır.

Rüyada pas görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir