DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çekmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada acı çekmek; aile üyelerinden birinin kaybı ve sonrasındaki yas sürecine işaret eden rüya aynı zamanda derin bir pişmanlık duygusuna kapılan rüya sahibinin kendisine gelemediği için işlerini önemsemediğini, para kaybının da bu dönem içinde söz konusu olacağını bildirir. Ruhani olarak yıpranan kişilerin kendilerini toparlamak konusunda çaresiz kaldıklarını ve yardım göreceklerini de bildirir. Acı çektiğini görenler, günah işleyen ve sonradan pişman olan kişiler oldukları için mutlaka tövbe etmeli ve Allah’a sığınmalıdırlar.

Rüyada acı görmek; hayra yorulmadığı gibi her türlü sıkıntı ve belaya, ölüm haberi veya kazaya dair işaret olarak kabul edilir. Acı görmek kişi için mutsuzluk getirecek bazı gelişmelerin üst üste geleceğini ve bir dönem boyunca sıkıntılı olunacağını işaret eder. Özel yaşam veya iş hayatında çıkabilecek sorunlar nedeni ile can sıkıntısı yaşanacağına, aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına alamettir. Acı görmek pişmanlık anlamına geldiği gibi, bazen de yapılacak hataların daha sonra kişiye vereceği üzüntüye yorumlanır. Tehlikeli bir durumla karşılaşmak, can güvenliğinin azalması veya düşmanları olanların saldırıya uğramaları gibi durumlara da yorumlanabilir.

Rüyada acı çekmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir