DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada sütyen görmek; koruma iç güdüleri derin olan kişiye delalet eder. Eline geçecek olan fırsatların getireceği güzelliklere işarettir. Sütyen görmek iş ve özel hayatında koruma iç güdüsü ile hareket eden daima iyi niyetli olan kişiye işaret eder. İç sesiyle, saf ve temiz duygular ile hareket eden kimseye işaret eder. Sütyen görmek rüya sahibi kadın ise eğer, iş hayatında başarıya ulaşacağına işaret edilir. Rüya sahibi erkek ise eğer, maddi ve manevi kayıplar yaşayacak birine yorumlanır.

Renkli sütyen görmek; pembe sütyen, duygusal, romantik ve kalbi yumuşak kişiye işaret eder. Beyaz sütyen, haneye girecek olan, aydınlık ve ferah günlere yorumlanır. Siyah sütyen, rüya sahibinin, geçmiş zamanda işlediği bir suç veya hata yüzünden, pişmanlık duygularının yüksek seviyelere çıkmasına işaret eder. Kırmızı sütyen, çabuk karar veren ve beklentileri çok yüksek olan ayrıca kalp sesiyle hareket eden, merhametli kişiye yorumlanır.

Rüyada Sütyen Satın Almak

Rüyada sütyen satın almak; güzel ve şık sütyen almak alacağı hayırlı teklifler ile çok sevineceğine yorumlanır. Satın alınan sütyen, eski modası geçmiş ve çirkin ise eğer, acı haber almaya, hüsrana uğramaya, dert ve kedere işaret eder. Rüya sahibinin gireceği bir işte başarıya uzanmak için çabalayacağına ve çok meşakkatli olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada sütyen görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir