DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada silah görmek; hayırlı şeylere yorulur. Saygınlık, kudret, zafer, başarı, yükseliş, makam ve rütbe gibi, kişinin üzerinde silah olduğunu görmesi çok iyidir. Tüm sıkıntılarından, dertlerinden, sağlık sorunlarından, borçlarından, endişe ve kuruntularından kurtulur. Silah aynı zamanda kurtuluş ve güven demektir. Silah gören kişi tehlikelerden korunur. Rüya sahibi, silahı ateşlediğini görürse eğer bu hayattaki bütün arzu ve dileklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi rüyasında silahla donandığını görürse bu o kişinin başarılarına, zaferine, açık şansına ve bahtına, hayatta karşısına çıkacak olan fırsatlara işaret eder. Silah gören kişinin kısmeti de açıktır. Hastaların şifa bulmasına, yokluk ve kıtlık çekenlerin bolluğa ve zenginliğe kavuşmasına delalet eder. Silah görmek genel olarak güzel olan şeylere işaret eder. Silah soyluluk, asalet, kudret, güç, onur, nam, terfi ve güven anlamına gelir. Silah gören kişi, tehlikelerden uzakta ve güvendedir. Çevresinde saygı duyulan ve hürmet edilen saygın bir kimsedir.

Silah kullandığını görmek; silah kullandığını gören kişinin rüyası, kişi için hoş olmayacak bir durumun yaşanacağına işaret eder. Kişi yapmadığı bir şeyle suçlanacak ve bundan olumsuz şekilde etkilenecek demektir.

Silah kuşanmak; güzeldir. Rüya sahibinin şifa bulacağına işaret eder. Aynı zamanda temkinli ve garantici bir hanıma işaret eder.

Silah taşımak; tüm kötülüklerden, tehlikelerden, kazalardan ve belalardan korunmaya ve uzakta olmaya işaret eder. Eğer rüya sahibi sağlık sorunu yaşayan biriyse hastalığına deva bulunur, darlık ve kıtlık içindeyse bolluğa kavuşur, kuruntu, endişe ve sıkıntılarından da uzaklaşır. Silah taşıdığını gören rüya sahibi güvendedir. Yola çıkacaksa kaza tehlikesinden de uzaktır.

Silah almak; bir haber duymak veya önemli bir gelişmeye şahit olmak anlamındadır. Kişinin kendisiyle alakalı olabileceği gibi, yakın çevresi veya aile üyeleriyle alakalı haberlerin geleceği bu dönemde bazı heyecan verici gelişmeler yaşamanın, heyecanlanmanın ve duygularda değişim yaşamanın da tabiridir. Silah almak bir kurumda yönetici olmak ya da başkanlığa yükselmek, kendini, hayatını ve sevdiklerini emniyette tutmak demek olduğu gibi, sevilen insanlara yapılacak güzel sürprizlere, maddi konularda kendini, geleceğini garanti altına almak için çaba harcamaya da alamet eder. Silah alan kişinin oğlu olur veya oğlu varsa askere gider. Mesleğinde yükselmek, aranan niteliklere sahip olmak, gurur verici başarılara imza atmak demek olduğu gibi, ailesini ve yakınlarını yaptığı güzel işlerle memnun etmek, hayır duası almak, helal ekmek yemek anlamına da gelir.

Rüyada silah satmak

Rüyada silah satmak; başkalarına iş kapısı açabilecek düzeye gelmek ve kendi işinin başında durmak, yükselmek, adını herkese duyurmak demektir. İyi işler yapacak olan rüya sahibinin, kendisine gelen teklifler sayesinde hayatını bambaşka bir yöne aktaracağını, olumlu gelişmeler yaşayacağını, dileklerine kavuşurken herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağını bildirir. Geçici rahatsızlıklara da yorumlanır.

Rüyada silah görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda libyada kalabalık libyalıların üzerine otomatik silahla ateş ediyorum buna istinaden libyalılar hiç kormuyor etrafıma doluşuyor bizide benide şehit et diyorlar yalvarır gibi hani nedir anlam..Saygılsrımls

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir