DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, üzüntü ve kedere delalet eder. Sarhoş olup üstünü başını parçaladığını görmek, nimet ve varlıklarının azalmasına delalet eder. Rüyada şarapla sarhoş olmak haram mala, korku içinde olan birinin kendini sarhoş görmesi hayra, sarhoş olmadığı halde sarhoşmuş gibi davranmak, olmayan şeyi kendinde var gibi göstermeye veya töhmet ve belaya, rüya sahibi Salih biri ise Allah aşkına ve gönül sarhoşluğuna delalet eder. Rüyada sarhoş olduğunu görmek, işlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir.

İşlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir. Kişinin düşüncesizce kendisine zarar vereceğine işarettir.

Rüyasında sarhoş olduğunu gören helal olmayan mal kazanır. Bazı tabircilere göre, bir içki içmediği halde sarhoş olduğunu gören, şiddetli bir korkuya düşer ve malı azalır, içki içerek sarhoş olduğunu gören işlerinde zorluk çeker.

Rüyasında sarhoş olduğunu gören kimse, düşüncesizce hareket ederek kendine zarar verecektir. Yine sarhoş olduğunu gören, akılsız, kötü biri tarafında zarara uğramasına delalet eder..

Rüyada sarhoş görmek, işlerin bozulacağına, bir korku yaşayacağına, bazı yorumculara göre ise; helal olmayan mal elde etmeye, zarara uğramaya, rüyada içki içtiğini görmek. yanlış davranışlar yüzünden çıkmaza girip işlerin bozulmasına işarettir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir