DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sahra Görmek

Rüyada sahra görmek, hastalıktan sonra şifaya, zarardan sonra başarıya, kazanca, sıkıntıdan sonra rahatlığa, günahtan sonra tövbe etmeye delalet eder.

Çölde yürümek, size herhangi bir yarar sağlamayan bir işe girmeye, sahra genişliği ve yeşilliği kadar sevince ve ferahlığa delalet eder.

Bazı yorumculara göre sahra görmek, görülen sahranın genişliği ve yeşilliği kadar mutluluğa, feraha ve adalete delalet eder. Vaktinde yeşillenmiş bir sahrada gezdiğini gören kimse, hayır ve menfaat görür.

Göz alabildiğince ağaçlar ve dikenlerle dolu bir sahrada olduğunu gören kişiler, hareketlerinde doğruluk olur. Geniş bir alanda çiçekler ve güllerle süslü sahra gören kimseler kıymetli kimselerle yakınlık kurar. Bu kimselerin aklından ve ilminden yararlanır.

Bazı tabirciler, rüyasında hiç gitmediği sonu görünmeyen bir sahra görmek iki şekilde yorumlanır, dünyada geçiminin genişlemesi hayır ve berekete, şayet sahranın sonu görülüyor ise bu bir kadına yorumlanır. Sahra güzel ise eşi güzel, sahra çirkin ise eşi çirkin olacağına yorumlanır.

Rüyada görülen sahra geniş ise rızkın genişlemesi ömrün uzamasına, şayet sahranın kısaldığını görmek ise tam tersine yorumlanır. Ağaçlıklı görülen sahra bir devlet büyüğünün yanında hizmet vermeye delalet eder.

Sahranın genişliği, ekili oluşu ve yeşilliği nispetinde rahatlık ve sevince yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir