DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pergel Görmek

Rüyada pergel görmek ne anlama gelir?

Rüyada pergel görmek; kişinin sahip olduğu beceri ve yeteneği ile çok iyi çalışmalara ve projelere imza atacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kendisini seven insanların vereceği destekler sayesinde kurtulacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına ve aile hayatının her geçen gün daha güzel olacağına işaret eder. Ayrıca, zor zamanlar geçiren arkadaşlara ve akrabalara büyük yardımlarda bulunulacağına tabir edilir.

Pergelle Şekiller Çizmek

Pergelle şekiller çizmek; girilen işlerde kazanılacak paranın helal ve bereketli olacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine ve kısa süre sonra herkesi mutlu edecek bir karar alınacağına rivayet eder. Ticaret işine girileceğine, zor zamanların geride kalacağına ve maddi açıdan çok hayırlı ve doğru adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada pergel görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir