DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Perde Yıkamak

Rüyada perde yıkamak ne anlama gelir?

Rüyada perde yıkamak; rüya sahibinin, kendisini pek dinlemeyen ve işleri sürekli olarak savsaklayan bir kişi yüzünden maddi olarak çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, bu yüzden kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine alamet eder. Tül perde yıkamak, işlerin önüne engel olarak çıkacak bir çalışma ya da bir durum yüzünden yanlış kararlar verileceği ve bu söylentiler yüzünden sağlıkla ilgili olarak verilen bir karara güvenilemeyeceğine yorumlanır.

Perde çıkarmak; rüyayı gören kişinin, iş hayatını ve aile hayatını düzene sokabilmek ve yaşadığı tartışmaları ve sürtüşmeleri tatlıya bağlayabilmek için attığı adımların başarılı olacağı, yapılan hamlelerin ardından daha iyi bir duruma gelineceği, haber beklenen bir yerden olumlu haber geleceği ve kaçırılan fırsatların yakında çok daha iyi bir şekilde tekrar ele geçirileceğine alamettir. Sandıktan perde çıkarmak, eskiden beri tanışılan ve samimi olunan bir kişinin önayak olması sayesinde bir işe girileceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine ve dostlukların daha da pekişeceğine tabir edilir.

Ayrıca rüyada perde görmek – rüyada perde takmak tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada perde yıkamak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir