DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek ne anlama gelir?

Rüyada perde görmek; kişinin çevresinde onun sahip olduğu değerleri ve yeteneklerini ve hayata bakış açısını çekemeyen birinin olduğuna işaret eder. Perde almak; bir şey gizlemek veya insanların bir konuda bilgi almalarını engellemeye çalışmak manasına gelir. Genellikle sırların varlığına dikkat çeker. Rüya sahibinin bir kabahatini örtmek istemesine yorumlanabileceği gibi, özel hayatı koruma altına almak için tedbirli davranıldığını da anlatır.

Yırtık perde görmek; eski dedikoduların gündeme gelmesiyle alevlenen bir tartışmanın habercisi olan rüya, kişinin gergin anlar yaşayacağını ve bu dönemde eski anıları düşünerek hayıflanacağını ifade eder. Aile içinden kişilerin de geçmişte kalan, küllenen bazı meseleleri yeniden ortaya dökmeleriyle birlikte evdeki huzurun geçici bir süre bozulacağına yorumlanır. Yırtık perde görmenin diğer anlamı da kişinin özel hayatıyla alakalı istemediği bilgilerin ortalığa dökülmesi sonucu bazı sırların düşmanların eline geçeceğine yönelik de anlamlandırılır.

Rüyada Perde Satmak

Rüyada perde satmak; başkalarının sırlarına vakıf olmak ve bu sıraları saklamak anlamındadır. Kişinin kendi hayatına gösterdiği özeni başkalarına da göstererek saygın bir insan haline geldiğini, aynı zamanda çevresinde gördüğü hataları düzeltmek için uğraştığını, insanlara doğru yolu göstermek, hatalarından dönmelerine yardımcı olmak maksadıyla nasihatler verdiğine delalettir.

Ayrıca rüyada perde takmak – rüyada perde yıkamak tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada perde görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir