DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek ne anlama gelir?

Rüyada patlıcan görmek; başarı, itibar ve saygınlık anlamına gelirken aynı zamanda sıkıntı, zorluk ve üzüntü anlamına gelir. Bazı rüya tabircileri patlıcan görmenin kişinin insanlar üzerindeki iyi düşüncelerinin, olumsuz yönde değişmesine işaret ettiğini söyler. Patlıcan yediğini gören kişi yasal izinler alarak resmi bir iş yapacak demektir.

Beyaz patlıcan görmek; beyaz patlıcan gören ya da alan kişinin, güzel ahlaklı, güzel huylu ve temiz niyetli kişi olduğu ve çevresinde de iyi anılan biri olduğu anlamına gelir.

Siyah patlıcan görmek; siyah patlıcan gören kişi, toplumda saygınlığını ve insanlar tarafından sahip olduğu iyi vizyonunu kaybedecek demektir.

Mor patlıcan görmek; zamanında mor patlıcan görmek çok iyidir, kişinin meslek hayatının başarılarla dolu olacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Çürümüş patlıcan görmek; iyi değildir, maddi zarara uğramaya, yokluğa düşmeye, rızkın eksilmesine, işlerde başarısızlığa, dolayısıyla da bazı sıkıntılar, sorunlar ve zorluklar yaşamaya delalet eder. Ve rüya sahibinin kötü bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Patlıcan kızartması görmek; kişinin, eline geçen kazancı arttırmak için bazı yeni işkollarına gireceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine işarettir.

Ayrıca rüyada patlıcan yemeği görmek – rüyada patlıcan toplamak tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada patlıcan görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir