DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Paten Sürmek

Rüyada paten sürmek ne anlama gelir?

Rüyada paten sürmek; çeşitli zorluklar çekeceğinizin veya kısa süre içerisinde bir tehlikenin içinde yer alacağınızın göstergesidir. Paten kayan kişi iş yaşamında risk alır veya büyük bir sorumluluğun altına girer. Paten kayarken düşmek ise kariyerinizde önemli değişikliklerin olacağı ve hiç beklemediğiniz zararlarla karşılaşacağınızı gösterir. Düz bir zeminde paten kaymak, işiniz zor olsa bile altından kalkacağınızın ve bu sayede mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Engebeli bir zeminde paten kaymak ise inişli çıkışlı bir hayata sahip olmak demektir.

Paten kayan birini görmek; siz değil de bir başkasının paten kayması çevrenizde meydana gelecek bir takım hadiselere, insan ilişkilerinde bozulmalara, çok güvendiğiniz bir insandan göreceğiniz ihanete yorumlanır. Paten kayan kimse erkekse, yakında size zorluk çıkaracak ve hem özel hem de iş yaşamınızda isteklerinizi gerçekleştirmenizi engelleyecek bir adama işarettir. Bir kadının paten kayması ise, şerli ve fitneci bir kimse ile karşılaşmak anlamına gelir. Bir kişi ile birlikte paten kaymak, ortaklarınızın olacağına ve onlarla birlikte büyük işlere girişeceğinize işarettir.

Rüyada Patenle Kayarken Düşmek

Rüyada patenle kayarken düşmek; rüya sahibinin, yaptığı işin bitirilmesinde son noktaya gelmesine rağmen kendi hatası ve beceriksizliği yüzünden yeni sorunlar ile karşılaşıp işte sıkıntı yaşamasına delalet edilir.

Ayrıca rüyada paten görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada paten sürmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Merhaba, rüyamda paten kayıyordum. Şehrin her yerinde, merdivenlerinde, şehrin kırsal kısmında… Yol, merdiven, çakıllı yol demeden keyifle ve ustaca paten kayıyordum hemde. Kendini yuvarlamış sarı engerek var kırsal kesimde, çakıllı yolda. Benim kaydığı yerden çekilmiyor ve bende o keyfimi bozmadan biraz kuyruğunun üzerinden geçiyorum. Açıklayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir