DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyruk Görmek

Rüyada kuyruk görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kuyruk görmek; rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında içinde bulunduğu ekip ile hareket ettiğine ve bu şekilde kendini hem çok daha mutlu hem çok daha güvende hissetmekte olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibini insanlar arasında kötülemek için çıkartılmış dedikodulara tabir edilir.

Yılan kuyruğu görmek, hayatta her taraftan tehlike gelebileceğine tabir edilir. Kuyrukta olduğunu görmek; iş hayatında ve sosyal hayatta yeni çalışmalar ya da işler sayesinde yeni kişiler ile tanışılacağına delalet edilir. Kuyrukta beklerken gören kişinin, iş hayatında sabır gösterilirse çok iyi yerlere geleceğine işaret edilir.

Kuyruğu olduğunu görmek; kendisinde gözü olan insanlar tarafından dedikoduya uğrar ve bu dedikoduyu çıkaran kişiyi bulmaya çalışırken kendini bir iftiranın içinde bulacağına yorumlanır.

Kuyruğunu kesen birini görmek; başlatılan karalama kampanyasından ötürü maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğranacağına ancak bu durumdan kurtulmak ve dedikodu yapan kişileri bulup adını temize çıkarmaya tabir edilir.

Tüylü hayvan kuyruğu görmek; rüyayı gören kişinin, en kısa sürede uzaktaki bir akrabasından çok büyük miktarda para ya da mal kazanacağına delalet edilir.

Kuyruk tuttuğunu görmek, rüya sahibi için uzak bir yoldan gelecek hayırlı bir habere ya da hediyeye yorulur. Kuyruğun tüylerinin dökülmesi; uzaktan gelecek kısmetin başka insanlar tarafından da takip edildiğine ve çok zor zamanların yaşanacağına ancak kısmetin en kısa zamanda rüyayı gören kişinin eline geçeceğine işaret edilir.

Rüyada kuyruk görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir