DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kurşun görmek; tezat olan şeylerin bir arada olmasına delalet eder. Yani hem iyi haber hem kötü haber, hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir. Kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar. Rüya sahibinin kendine olan güveni tamdır ve Allah’ın izniyle de her işin, her güçlüğün üstesinden gelebileceği tabir edilir. Bu kişi aynı zamanda da çok çalışkandır, erken kalkan yol alır felsefesi ile herkesten önce işe koyulur, herkesten geç bırakır. Kurşun görmek aynı zamanda da kazanç ve iş kaybetmeye, rakibe ve düşmana yenilmeye delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük bir sermaye elde edeceğini düşündüğü işi kaybedecek ve büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Kurşun gören kişinin çevresindekiler kendisine sağ gösterip, sol vurarak yenilmesini sağlayabilirler.

Rüyada kurşun yarası görmek

Rüyada kurşun yarası görmek; rüya sahibinin maddi zarara uğramasına ve mal kaybetmesine yorulur. Eğer yaradan kan geliyorsa rüyanın bozulduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi insanlardan gelecek bazı musibetler sonucunda oldukça zarar görür ve sıkıntı yaşar. Kurşun yarası olduğunu gören kişi, eliyle ve diliyle insanlara kötülük yapan bir adamın gazabına uğrar ve bunun sonucunda üzüntülü günler geçirir. Kurşun yarası, kötü söz ve argo kelimeler anlamına da gelir.

Rüyada kurşun görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir