DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kan Almak

Rüyanızda kan aldığınızı görmek yakın bir zamanda evlenmeye, başarıya, emanet sahibi olduğunuza yorumlanmaktadır. Rüyanızda yaşlı birinden kan aldığınızı görmek, soyunuzun yücelmesine, genç olan birinden kan aldığınızı görmek, rakiplerinize karşısında üstünlük sağlayacağınıza tabir edilmektedir. rüyanızda kan aldırdığınız görmek, varsa hastalıktan kurtulacağınıza veya mal kaybı yaşayacağınıza işarettir.

Rüyanızda kan aldırdığınızı ve kanın çıktığını görmek, o yıl hastalanmayacağınıza ve huzurlu olacağınıza, kanın çıkmadığını görmek, yerini bulamayacağınız bir şey gömeceğinize ya da tekrar size emanet edilmeyecek bir şeyi başkasına vereceğinize yorumlanır. Kan aldığınız şişenin kırıldığını görmek, eşinizi boşayacağınıza ya da vefat edeceğinize, mahkum olan birinin kan aldırdığını görmesi, özgürlüğüne kavuşacağına, enjektör görmek, hırsızlığa, işarettir. Sevmediğinize ya da korktuğunuz bir kimseden kan aldığınızı görmek, o kişinin size zarar veremeyeceği manasını taşır. Kimi tabircilerin yorumuna göre rüyada kan aldırmak, haram mala ve bunu harcanmasına, kan içtiğinizi görmek, gıybete, helal olmayan paraya tabir edilmektedir. Kan almayı bilen bir kişinin kan aldığını görmesi, rahata erişeceğine, bilmeyen bir kimse ise, tartışma yaşayacağı insanlar olacağına işarettir.

Rüyada başınızdan kan aldırdığınızı gördüyseniz, başkalarının malından yararlanacağınıza, sağ koldan kan aldırmak, hayırlı yaşam süreceğine, sol koldan kan aldırmak ise, dostunuza veya ortağınıza üstün geleceğinize ve bu kişilerinde kazancının artacağına işaret olunur. Evli olmayan bir kızın rüyasında kan aldırdığını görmesi evlenmeye, erkek çocuk için sünnete, tanımadığınız bir kişi tarafından kan aldırdığınızı görmeniz, kısmetinizin açılacağına yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir