DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada İmdat Diye Bağırmak

Rüyada imdat diye bağırmak ne anlama gelir, neye işarettir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada imdat diye bağırdığını görmek; rüyayı gören kişinin hayır işi yapmasına vesile olacak bazı kimselerin varlığına işaret ederken aynı zamanda hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin şansının açılmasına, yüzünün gülmesine ve muradının gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada birinin sana bağırdığını görmek; iyi ve güzel bir rüyadır özellikle de rüyayı gören kişinin uykusunda kendisine bağırdığını gören kişinin kendisinden yaşça oldukça büyük olması ve saçlarının ağırmış olması çok daha iyidir. Rüya sahibinin özellikle parasal konulardan yana olacağına delalet eder.

Rüyada bağırmak; rüya sahibinin hayatı boyunca şahit olacağı ve yanı başında yaşanacak olaylar olarak tabir edilir. Kişi toplumda her zaman sesi çıkan ve meramını anlatmaktan çekinmeyen bir kimse olarak daima sivrilen kişi olacaktır. Bağırdığını ve aynı zamanda eli ve kolu ile jestler yaptığını gören kişi toplum yararına olacak bir hareketin öncülüğünü yapacak diye ifade edilir. Ulu orta bağırdığını gören kişinin devlet kapısında, kağıt üzerinde bir işi olacak diye yorumlanır. Kişinin gereksiz yere ya da kendi kendine boşluğa bağırması, o kişinin deveyi pire yapan bu nedenle de herkesi gereksiz yere galeyana ya da telaşa düşüren kimse olarak tabir edilir.

Rüyada imdat diye bağırmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir