DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan gören kimse bekar ise, sevdiği kişiyle evlenir. Rüya sahibi evli ise yuvasında mutlu, huzurlu bir ömür tamamlar. Ceylan kestiğini gören kişi güzel ve hoş bir kadınla izdivaç yapar. Derisini yüzen kişi zinaya düşer. Ceylan sürüsü görmek, yeni bir iş deneyimine girişeceğinize tabir olunmaktadır. Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. 

Rüyada ceylanın etini yediğini görmek güzel bir kadın tarafından mala kavuşur. Ceylanı öldürdüğünü gören kişi bir kadın yüzünden başı derde girer. Ceylana taş attığını gören kişi eşini boşar. Ceylanın koştuğunu görmek, karşılıksız aşka yakalanmaya yorumlanır. Ceylanı avladığını gören kişiyi zor günler beklediğine, ceylan yavrusunu yakaladığını gören kişinin hayırlı bir evladı olur.

 

Bir yorum

  1. Rüyada 3-4 ceylan yavrusu bir arazide otlanıyordu. Ben bunları kovaladım ve 2 tanesini tuttum. Beni gören diğer ceylan sürüsü hızla koşarak bu yerden gitti. Kimi merdivenlerden,binaların arasından aşağıya kaçtı. Bu çimenlik yere otlanmak için gelmişlerdi. Bu yavruları annesinin yanına gitsinler diye bırakmak düşüncesi aklıma geldi,sonra vazgeçtim ve ben bunlara bakarım dedim. Sonra yavruları tuttuğum yere döndüm, bu yere yakın bir güvercin ölmüştü ve güvercin kanı buradaki birçok insanın üstüne sürülmüştü. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir