DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Boya Yapmak

Rüyada boya yapmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Boya yaptığını görmek; bir yeri bir evi, mülkü boyamak insanı mutlu edebilecek gelişmelere, rüyayı gören kişinin hayatındaki beklentilerine bir cevap alarak gelişme kaydetmesine işaret eder. Boyadığın alanı, yüzeyi yeşil ya da beyaz ile boyamak günah ile ilişkilendirilip, işlemiş olduğun günahların sayesinde isyandan vazgeçeceğine işarettir. Bir alanı koyu renkteki tonlarda boyamak ise rüyayı gören kişiyi bir takım ruhsal bunalımlarla içsel sıkıntılara neden olduğu ile tabir edilir. Kahverengi boya ile boyadığını görenin de hayattaki bir takım müdahalelerde daha çetin, daha cesur olacağına, kırmızı boya ise gündelik yaşamında, işlerinde daha titiz ve dikkatli olmasına işaret eder. Boyadığını gören kişi aynı zamanda eskiden yaşadığı şeyleri bir kenara bırakıp yeni bir hayat çizginin devamında yeni bir ufka, yeni bir hayata yelken açmaya da işaret edebilir. Etrafındaki ilişkilerinde daha olumlu şekilde yansıyacağını güzel pozitif ilişkiler kuracağı anlamına da gelmektedir.

Yağlı boya yapmak; bir sorunun üzerini örtmek, gizlemek anlamına gelir. Burada en önemli yorum ise bu gizlenen konunun açığa çıkacak olduğudur. Yakınlarınızla, ailenizle aranızda bu durumun tartışılacağı ve küçük sorunlara neden olacağı düşünülmelidir. Gerçeğin ortaya çıkacak olması, bazı konularda yeni kararlara zemin hazırlayacaktır.

Boya fırçası görmek; boya fırçası görmenin hayra ve temizlik aleti olduğundan kişinin maneviyatını yükselttiğini ve bir şeyleri geride bıraktığının anlamına gelmektedir. Boya fırçası görmek aynı zamanda bir şeylerin üzerine örtüler koyarak geride bırakmasının gerektiğini ve önüne gelen fırsatları daha iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Bir şeylerin üzerine kat kat boya vurduğunu gören, vazifesini güzel bir şekilde yerine getirdiğinin işaretidir. Aynı zamanda Mevla katında gönül huzuruna, sıkıntılarından kurtaracağına işaret eder.

Boya kalemleri görmek; evlenmemiş birisi için, iyi bir kısmetinin yakınlarda olduğuna ve her an kapısının çalacağına ve o kişinin kendisini mutlu edeceğine, evleneceğine işarettir. Boya kalemleriyle bir şeyler çizdiğini görmesi de mutlu ve mesut edebilecek olaylara işarettir.

Rüyada duvar boyamak

Rüyada duvar boyamak; ev değişikliği, iş değişikliği, yeni bir çevreye dahil olmak, mekanı yenilemek biçiminde anlamları bulunmaktadır. İyiye yorulan ve moral verecek sonuçları olan bir rüyadır. Bir zorunluluk nedeni ile bu değişiklikleri yaşadığınız akla gelmemelidir. Zira, bu değişimin kararı tamamen size ait olacaktır.

Ev boyamak; genellikle hayra yorumlanır. Ev boyamak kişinin yeni bir hayata başlamasına, yaşamında birtakım değişiklikler yapmasına işaret etmektedir. Ev boyamak neşenin ve sevincin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi hayatında mutlu olacağı güzel anlar yaşar. Yıkık dökük bir evi boyamak, hiç beklemediğiniz bir zamanda ve ümidinizi kestiğiniz bir işte başarılı olmaya, önünüze çıkacak güzel fırsatlara işarettir. Bir evi boyayıp onu güzelleştirdiğini gören kişinin maneviyatı yükselir ve bu rüya gören kimse dini anlamda değer kazanacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada boya yapmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. Rüyamda duvarları sulu boya fırçası ile sarı ve maviye boyadım. Sonra arkadaşımın evinin banyosunda oğlumu yıkıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir