DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bıldırcın Görmek

Rüyada bıldırcın görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bıldırcın görmek; uzaktan çeşitli nedenlerle gelecek servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber nimettir. Bazen de Allah (c.c.) tarafından meydana getirilecek güzel rızk ile tabir olunur. Dişi bıldırcın görmek, erkek ve kadın içinde aynı tabir olunur, bekarlar için evlenmeye, yuva kurmaya, bazende seyahate ve taşınmaya işarettir. Erkek bıldırcın görmek, izzet ve kerem sahibi ve çalışkan bir kimse ile tabir edilir.

Bıldırcını yumurtlamış görmek; malın artmasına, mülk, şeref ve neslinin çoğalmasına delalet eder, gizli birikime ve gelecek paraya işarettir. Hasta için ise şifa bulmak ile yorumlanır. Bıldırcın yumurtası şans, beklenmedik bir rızık, kısmet ile tabir edilir.

Bıldırcın yavrusu görmek; küfranı nimette bulunmakla, derece ve itibarın elden gitmesiyle ve geçim darlığı ile yorumlamışlardır. Müjde ve sevinçli bir haber almaya da işarettir.

Bıldırcın kafesi görmek; bıldırcın kafesi içinde bıldırcın görmek, bir rızk ve kısmetin eline geçmesine ve bazende hayırlı bir mala malik olmaya tabir edilir. Bıldırcın kuşu kafesini görmek, beslemek, dünyalık işlere ve bol geçime delalet eder.

Beyaz bıldırcın görmek; ganimet ile tabir edilir. Ummadık bir anda gelecek bir hayra da işarettir. Beyaz bıldırcın görüp etinden yiyen zengin olur. Hasta için şifa bulmaya, dertli için derdine derman bulmaya yorumlanır.

Rüyada bıldırcın eti yemek

Bıldırcın eti yemek; borçlu olan için borçlarını ödemeye tabir edilir. Bıldırcın eti yemek, sağlıklı ve güzel hayırlı bereketli ömre işarettir. Bıldırcın etinden tatmak bekar için evlenmeye işarettir. Tüccar için hayırlı ve bereketli bir sene ile tabir edilir.

Bıldırcın avlamak; ava çıktığını ve bıldırcın avladığını görmek, kendi çabası ve gayretleri ile zor işlerin üstesinden gelen güçlü ve iradesi sağlam bir kişi ile tabir edilir. Bıldırcın vurmak, avlamak, bıldırcın avına çıkmak, yeni bir iş ve kazançlı bir alışveriş ile tabir edilir.

Bıldırcın sesi duymak; rüya sahibinin yönünü kaybetmesi, şaşırması anlamına gelir. Daha dikkatli olmalıdırlar.

Bıldırcın tutmak; bıldırcın tuttuğunu veya avladığını gören kimse, Allah tarafından ümit etmediği yerden rızık ve yiyecek-içecek ve bereket elde eder. Hayır ile eline geçecek bir mala, mülke de yorumlanır.

Bıldırcın yumurtası görmek; iyi niyetli hareket edildiğine, yardımsever bir kalbe, açık sözlü oluşa ve İslami olarak da kişinin iyi bir ahlaka sahip olduğuna delalettir. Her işini helal yollardan halleden ve haram yemeden, kendi bileğinin gücü ile kazanç elde eden kişilere tabir edilir. Allah rızası için pek çok sevap işlendiğine, her canlıya hürmet gösterildiğine ve kalp kırmadan yaşanıldığına da yorumlanır. Evli bayanlar için hamile olduğunu öğrenmek anlamına da gelen rüya, iş konularında ise, geleceğe yönelik yapılacak yatırımlara delalettir. Kişinin maddi kazancının her gün daha da artış göstereceğini, gelecekte de zengin, her istediği yerine gelen, mutlu bir kimse haline geleceğinin müjdesini verir.

Rüyada bıldırcın görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir