DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baykuş görmek; acımasız, nursuz, bencil, kendi kesesini doldurma peşinde olan bir siyasetçi, müdür ya da işveren olarak tabir edilir. Baykuş aynı zamanda kendi acındırmak suretiyle dilenerek para kazanmaya çalışan kimseye işaret eder. Art niyetli ve kötü karakterli bir kadın şeklinde de yorumlanır. Bir yandan da yüzsüz, yalancı ve eli uzun bir adamla tabir edilir. Baykuş gören kişinin etrafından onun ayağını kaydırmayı isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Sessiz bir baykuş ya da ölü bir baykuş görmek kişinin çevresindeki kişilerin kendisine hiçbir şartta ve koşulda zarar veremeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına delalet eder. Dişi baykuş görmek hain bir kimseye, insanları aldatan ve yanlış düşünceleri olan kimseye, fenalıklara işarettir. Erkek baykuş, gece hayatı olan ve yalanı olan adama işarettir. Erkek veya dişi baykuş görmek üzüntü ve sıkıntıdır.

Baykuş sesi duymak; üzücü bir haber duymaya, bazende vefat haberi gelmesine delalet eder. Baykuş ötmesi ve baykuş sesi vefat haberine tabir edilir.

Baykuş yavrusu görmek; baykuş yuvası veya baykuş yavrusu görmek, hain bir kimsenin evine gelmesine, hanesine gelen gidenlere dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Ötmeyen baykuş görmek; baykuşu ötmeyen bir şekilde sadece durduğunu ve sesi çıkmadığını görmek, kolaylık ve başarıya yapmayı arzu ettiği şeylerde gayret göstermeye işaret eder.

Ölü baykuş görmek; ölü baykuş görmek dirisinden daha hayırlıdır. Zafere ve dedikodu yapan kimselerin bu fenalıklarından emin olmaya yorumlanır.

Evine baykuş geldiğini görmek; evine baykuşun geldiğini görmek, ölüme delalet eder. Harap olmaya, gerçekle alakası olmayan kötü sözler konuşmaya işaret eder. Bir eve ya da işe yerine ya da bir hane ne olursa olsun baykuş konarsa sıkıntı ve üzücüdür. Baykuş bazen üzücü bir haber almaya delalet eder, yorumlanır.

Baykuş sevmek; haset ve hain kimselerin şerrinden emin olmaya, onları bilip tanımaya ve onlara takdirlik vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada baykuş yakalamak

Rüyada baykuş yakalamak; rüyasında bir kimse baykuş tuttuğunu görse, bu kimse dedikodu yapan kimseleri bilir, hain kimseler kendisine ifşa olur, baykuş tutmak zafere delalet eder.

Rüyada baykuş görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir