DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada bataklık görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bataklık görmek; gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için tekin olmayan ve kendisini aşığa çekip, başını belaya sokacağı kimselerle yakınlık kurması şeklinde tabir edilir. Bu kişilerin eli ile gelecek olan kötülüklere ve musibetlere işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere güvenecek fakat çok pişman olacaktır çünkü onların gerçek yüzlerini anlaması zaman alacak, anladığı zaman da zaten elini bir kere bu kişilere kaptırmış olacaktır. Rüya sahibi büyük bir borç batağına düşecek, tefecilere para kaptıracak ve son kuruşuna kadar malından ve parasından olacaktır. Berbat bir durumun içine düşmek anlamına gelir.

Bataklıkta olduğunu görmek; rüya sahibinin altüst olmasına sebep olacak, kötü ve üzücü olaylar yaşanmasına ve kendisinin çok zor günler geçirmesine işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıdan günlerce uyumayacak, yemeden içmeden kesilecek ve gülmeyi unutacak demektir.

Rüyada bataklıkta yürümek

Rüyada bataklıkta yürümek; tabiri caizse rüya sahibinin tehlikeli sularda yüzmesine tabir edilir. Rüya sahibi kendisine zarar verecek ve bela olacak işler yapmak üzere olduğunun farkında değildir. Çevresinde dönüp durduğu ve almak için kendini paraladığı bu iş sonradan başına çok büyük işler açabilir.

Bataklığa saplanmak; tüm varlığını kaybederek, ekmek alamayacak duruma gelmeye tabir edilir. Rüya sahibi iflas edecek ve neredeyse acınacak duruma düşecek, bir süre komşularının yardımı ile ayakta kalacak ve bu duruma kahredecek demektir.

Bataklıktan kurtulmak; kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin yavaş yavaş yaralarını sarmaya başlaması, yeniden iş sahibi olması, para kazanması ve hayatını yeninden kurması anlamına gelir. Hayırlara işaret eder. Rüya sahibi için hızlı bir toparlanma yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibi bozulan hayatını da düzenini de yeniden kurmak için çalışacak ve başarılı olacak demektir.

Rüyada bataklık görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda tanımadığım bir erkek le el ele yürüyorduk etraf yemyeşildi yayla gibi bir yerdi sonra koştuk ve bir yere gidiyorduk yolumuza bir bataklık çıktı biz de bataklıktan geçmeye çalıştık sonra bataklığın içinden bir yeşil hayvan geçiyordu ben ona timsah diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir