DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baraka Görmek

Rüyada baraka görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada baraka görmek; kötü işlere bulaşmış bir akraba yüzünden uzun bir süre boyunca sıkıntı çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, bu tartışmalar sonunda bazı ayrılık kararları alınacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına ve zor günlerin kapıda olduğuna işaret eder.

Tahta baraka görmek; yetenekler ve eğitim dışında bir işe girilmesinden ötürü çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine alamet eder.

Rüyada baraka ev görmek

Rüyada baraka ev görmek; büyük umutlarla ve büyük fedakarlıklarla girilen bir işte zarara uğranacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin büyük sıkıntılara yol açacağına ve eldeki mal mülkte büyük bir eksilme yaşanacağına rivayet eder.

Baraka yapmak; atılacak doğru adımlar ve ortaya konulacak doğru projeler sayesinde işlerin yoluna gireceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine delalet eder.

Rüyada barakanın yıkılması; kişinin, sevdiği kişilerden göreceği büyük bir ihanet yüzünden kötü durumlara düşeceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada baraka görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir