DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Balçık Görmek

Rüyada balçık görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada balçık görmek; hayır ve iyilikle karşılaşmaya, sorunları çözmeye, güç kudret sahibi olmaya, geçmişin yaşattığı derin acıları unutmaya, biriken faizleri ve faturaları ödemeye, alım gücünün artmasına, işlerin düzene girmesine ve maddi imanların çoğalmasına alamet eder. Rüya sahibinin manevi çöküşten ve yaşadığı buhrandan kurtulmayı başaracağına, hayatına bakacağına ve geleceği için yeniden hayaller kurup, önüne yeni hedefler koyacağına rivayet edilir.Evini balçık ile hariçten sıvadığını gören kimse tasa ve kedere düşer. Tanıdığı birinin kabrini çamurla sıvadığını gören kimse, o kişi ölmüşse kabrini ziyaret eder; eğer hayattaysa rüya hayra yorulmaz.

Rüyada balçık yemek; elinde biraz balçık olup ondan yediğini gören kimse para kazanır. Pişmiş balçık yediğini gören kimsenin halk dedikodusunu yapar. Pişmemiş balçık yediğini gören kimse ailesi için mal, mülk ve para toplar.

Rüyada balçığa düşmek; çok büyük bir balçığın içine düşüp kurtulamadığını gören kimse vefat eder. Balçık çamura batmak, bazen de borçlanmaya borca girmeye işaret eder.

Balçıktan kurtulmak; dertlerinden kurtulmaya, yükselmeye ve iyi bir işe işaret eder. Balçığa düşüp tekrardan çıktığını görmek elem ve tasalı kederli zamanları geride bırakıp hayırlı ve mutlu bir birliktelik ile desteklenmeye ve neşe sevince işaret eder.

Rüyada balçıkta yürümek; ne yazık ki iyi şeylere işaret etmez. Rüya sahibinin canının sıkılacağı haberler alacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine ve uğursuzluk dolu, kötü bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada balçığa batmak; musibetlere tabir edilir. Rüyayı göre kişinin çok tatsız olaylar yaşayacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına bu nedenle de hastalanıp yatağa düşeceğine işaret eder. Kötü günlerin arka arkaya geleceği ile açıklanır.

Rüyada balçıktan kurtulmak; yüzün gülmesi anlamına gelir. Kişinin tüm şanssızlığını ve kısmetsizliğini arkasında bırakacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına ve yaşamın güzelliğini yeni yeni fark edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada balçık görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir