DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bahçe görmek; yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu nimetlerden ve güzelliklerden yararlanmaya, güzel ve hayırlı işler yapmaya delalet eder. Yeşillikler ve çiçekler içinde huzurlu bir bahçe görmek, ahirette cennet hayatına işaret eder. Dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek muhafazakar ve tutucu bir aileye işaret eder. Bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevreliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse eğer karaktersiz ve kötü huylu insanlara ve kişiler arasında ekilecek olan nifak tohumlarına işaret eder. Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin güçlü ve kudretli biri olduğunu işaret ettiği gibi aynı zamanda dini bütün biri de olduğu anlamına gelir.

Rüyada bahçeye ağaç dikmek; esenlik, bolluk, sağlık ve huzur içinde yaşanacak güzel ve uzun bir ömre işaret eder. Kurumuş bir bahçe görmek kişinin mahpus edileceğine işaret eder.

Rüyada bahçe sulamak; rüyayı gören kişinin açık yürekli, temiz kalpli, dini inancı kuvvetli ve iyi bir insan olduğu anlamına gelir. Hak yolunda makbul ve güzel işler yapmaya, bundan dolayı vicdan rahatlığı içinde olmaya, hakka yaklaşmaya, manevi olarak da güçlenmeye işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hayır işlerinden duyduğu huzuru ve hazzı başka hiçbir şeyden alamadığına ve bundan asla vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada bahçe kazdığını görmek; iyi şeylere işaret etmez. Aile içinde huzursuzluk, kargaşa, düzensizlik ve maddi güçlük anlamına gelir.

Rüyada bahçede dolaşmak; rengarenk çiçeklerin açtığı, bin bir çeşit kuşun öttüğü ve her çeşit otun bittiği bir bahçede dolaşmak kişinin hem kazancının bol olacağına ve hiç azalmayacağına hem de aşk ve evlilik hayatında hep mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Evinin bahçesini görmek; kişinin, varlığa ve zenginliğe kavuşacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine ya da kötü bir laf edilmeyeceğine işaret eder.

Bahçe içinde ev görmek; yemyeşil bir bahçe içinde ev gören kimsenin bu rüyası onun dünya ve ahiretidir. Bu rüya o kişinin güzel bir ömür geçireceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, yakında duyacağı neşeli haberlere, her anlamda üzüntü ve dertlerinin son bulup daha ferah bir hayat geçirmeye yorulur. Bu rüyayı görenin dilek ve istekleri varsa yakında gerçekleşir.

Rüyada bahçe görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir