DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem görmek ne demektir, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada badem görmek; hem hayırlara hem de şerlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca onu derinden sarsacak, hayal kırıklığına uğratacak, emeklerini boşa çıkaracak ve yıkılmasına neden olacak hiçbir olayla karşılaşmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi metanetli kişidir ve hayatı olduğu gibi kabullenip, ondan gelecek her türlü şeyi yaşamaya razı kimsedir. Badem gören kişi darlığa düşmez. Bunun yanı sıra badem görmek bazen de çok üzücü şeyler yaşamaya, büyük kayıplara, ciddi ve ölümcül hastalıklara yakalanmaya, malını kaybetmeye delalet eder. Rüya sahibi alın teri ve büyük bir emekle kazandığı ne varsa kaybedeceği bir musibet yaşayacak diye tabir edilir.

Rüyada tatlı ve acı badem görmek; tatlı badem helal mal, mülk ve paraya, acı badem ise, haram mala tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada badem kırmak; müşkül durumda olan işlerinin kolayca halline bazen de zor olan işlerde başarılı olmaya ve kazancının zorda olsa artacağına delalet eder.

Rüyada Badem Yemek

Rüyada badem yemek; bir kimsenin birçok bademi olması ve bunları tek tek yemesi, biriyle tartışmaya ve kavga etmeye işarettir, istemeyerek bir kimse ile tartışacağına bundan dolayı dikkatli olmasına, öfkelenmemesi gerektiğine alamet etmektedir.

Bademli dondurma yemek; badem tadında dondurma yediğini görmek kişinin ahlakının güzelleşeceğine ve dileklerinin kolayca gerçekleşeceğine alamettir.

Badem şekeri veya şerbeti görmek; badem şekeri ya da şerbeti görmek rahatlık ve para kazanmakla, bol alışverişe ve ticaretin bollaşmasına, işlerinin artmasına ve ona erişecek bir habere delalet eder.

Rüyada badem görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir