DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Atlamak

Rüyada atladığını görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada atlamak; genel olarak yani sadece atlamak olarak değerlendirilirse hayra tabir edilir. Fakat bu rüya konusu çok geniş anlamlara sahiptir ve özele indirgenerek yorumlanmalıdır. Yani rüyanın tam olarak nasıl görüldüğünü bilerek yorumlanması lazım gelir. Örneğin; bir dağdan, tepeden ya da uçurumdan atlamak başka türlü tabir edilir, bir ağaçtan, çatıdan ya da köprüden atlamaksa bambaşka tabir edilir.

Duvardan atlamak; çok başarılı olmaya, büyük paralar kazanmaya, önemli işler yapıp, faydalı işlerin altına imza atmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında üzüntüden çok mutluluk ve sevinç gözyaşları olacak demektir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Yüksekten atlamak; rüya sahibinin deyim yerindeyse attan inip eşeğe binmesine ve buna razı gelmesine işaret eder. Örneğin, daha az maaşa çalışacağı bir işe girmesine, iyi bir semtten bir kenar mahalleye taşınmaya karar vermesine gibi farazi şekilde örneklendirilebilir.

Rüyada suya atlamak; çok hayırlıdır, rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatın yükünü omuzlarından atarak daha kolay bir yaşama kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur.

Balkondan atladığını görmek; kişinin hangi ruh hali içindeyse bunun tam tersi duruma geçeceğine tabir edilir. Örneğin rüya sahibi mutluyken, mutsuz olacak eğer bu durumun tam tersiyse de sevineceği bir moda geçecek demektir.

Rüyada bir yerden bir yere atlamak; rüya sahibinin moralinin bozulup, yüzünün asılacağı olaylar yaşamasına ya da haberler almasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk çekmek anlamına gelir.

Rüyanızın anlamını okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir