DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek ne demek, ne anlama gelir? Armut rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada armut görmek; rızık, kazanç, mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için hastalığına ilaç bulmaya, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekar kişiler için hayırlı kısmetler anlamına gelir. Armudu tam zamanında görmek kazancın artması anlamına gelirken, zamanın olmadığı halde armut görmek sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine delalet eder. Bir başta tabire göre tam zamanında görülen armut fırsat, zamansız görülen armut ise gıybet anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kıskanç kişilerin kendisi için gıybet ettikleri yorumu yapılır. Eğer armut çürük ise yakın zamanda üzücü bir haber alacağına işarettir. Tek armut görmek, faydalı ve hayrı bol, hoş sohbetli birine yorumlanır. Armut atmak bir haber duyacağına ama itibar etmeyeceğine delalet eder. Armut soymak bir haber ile üzülmeye ve bunalıma girmeye rivayet eder. Armut kesmek bir kimsenin sizden borç istemesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada armut yemek; mevsiminde armut yediğini gören kimse, rengi yeşil veya kırmızı olup tadı tatlıysa, helal para, altın, sermaye veya ticaret malı kavuşur. Dünya ve ahiret mutluluğunu yaşar. Eğer sarı ise, hastalık ve derttir, kendinin ya da sevdiği birinin hasta olacağına yorumlanır. Eğer ekşi veya tadı güzel değilse hüzün, üzüntü ve kederdir.

Rüyada armut toplamak ve yemek; rüya sahibinin işlerinde verimin daha önce hiç olmadığından da fazla olacağı günlerin yaşanacağına ve tabir yerindeyse kişinin işlerinden yana altın çağını yaşayacağına işaret eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, akıllı ve karlı yatırımlar yapmaya, mal mülk edinmeye ve böylece aile içinde huzuru yakalamaya işaret eder.

Rüyada armut koparmak; helal yollardan ekmek kazanmaya, çalışarak, layığıyla, doğru şekilde variyet sahibi olmaya ve mücadeleden hiç vazgeçmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin Allah’ın izniyle işinin gücünün rast gideceği, kesesinin ağırlaşacağı ve işin ehli kimse olarak başarıdan başarıya koşarak, tuttuğunu koparacağı anlamına gelir.

Rüyada armut almak – satmak; armut almak, eğer rüya sahibi bekarsa güzel bir hanım alacağına, armut satmak, ticaretin artmasına, kazancın bollaşmasına tabir edilir.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Armut ağacı görmek; servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber para kazanmak için halkın yüzüne gülen bir adam ile tabir olunur. Bir rivayete göre zengin ve insanlara faydalı, iyilik, maddi menfaat hayır ister bir kimse ile tabir edilir. Armut ağacına çıkmak; zor ve müşkül işlerinin kolayına ve durumunun gelişmesine kazancın artmasına zafere giden yolları adım adım geçmesine işarettir. Armut ağacının kırılması; armut ağacının kırıldığını veya bir dalının kırıldığını görmek, sıkıntıya ve geçimin azlığına ve akıbetin sıkıntıya düşmesine delalet eder. Armut ağacından armut alıp yemek, kısmetin bolluğuna ve iyi bir kısmet için seçim yapacağına alamettir.

Rüyada armut görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir