DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Arazi Görmek

Rüyada arazi görmek ne demek, ne anlama gelir?  rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada arazi görmek; aile bireyleri ile tabir edilir. Rüya sahibinin ev halkından olan kişilere işaret eder. Gıybet etmeyi seven, kem gözlü, kötü kalpli fakat sadece dilde düşmanlık eden bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bir yandan da rahat ve geniş bir hayata, varlığa, kazanca, nimete ve bolluğa delalet eder.Rüya sahibinin keyifte, ağız tadında, hoşlukta ve hayır içinde olacağına yorulur. Arazi görmek ve bu arsanın üzerinde köprü görmek, dört şey ile tabir olunur: Büyük makam ve şeref sahibi bir adam, iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşma, din ve dünya, korunmak ve güven. Arazi rüyası ana, evlat, eş, ortak, varis, ev, araba ve hizmetçi gibi sahip olduğu insanlar, minder ve yatak gibi mefruşat, günah işlenen yerler ve diğer yerlerle tabir de edilir. Rüyanın şekli ve zamanı nazarı dikkate alınarak bunlardan birine nisbet edilir. Bazıları arazi rüyası hiç bir sırrı saklamayan arabozucu bir kadına tabir edilip, yorumlanır. Bazı yorumcular ise ilim ve hikmet, fesahat ve belağat ve iddialı konuşmalara yorumlamışlardır. Arazinin kendisiyle konuştuğunu gören kimse, çok yaşar.

Rüyada araziyi kazdığını görmek; araziyi kazdığını gören kimse, hasta ise veya hastası varsa vefat eder. Araziyi suyolu açmak için kazdığını gören kimse, geçimi için bir işte çalışır. Bu kazma işini tamamlayıp suyu akıttığını gören kimse bekar ise çalıştığı işte zorlukları atlatıp başarılı olur.

Rüyada arazide çukur görmek; bir çukurun kenarında durup içine girmediğini gören kimse, eşiyle kavga edip sonra barışır. Bir çukurda olup oradan çıktığını gören kimse, hasta ise, şifa bulur, haklı veya haksız yere girdiği cezaevinde cezasını çekmekte bulunan kimse ise, kurtulur, sıkıntıda ise, genişliğe çıkar. Arazideki çukurda olup kendini kurtarmaları için çağırdığı halde yardım bulamadığını gören kimse, vefat edip kabre girer. Araziyi teftiş ve kontrol ettiğini gören kimse, dünya işleri ile meşgul olur.

Rüyada ekili arazi görmek; rüya sahibinin işlerinin artacağı anlamına gelir. Bolluk, bereket, mutluluk, huzur olarak yorulur ve kişinin zenginliğinin ve malının çoğalacağına işaret eder. Kısmet, şans ve gelir kapılarının açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada arazi görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir