DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek ne anlama gelir?

Rüyada pencere görmek; ferahlık, huzur, esenlik ve mutluluktur. Pencere gören kişinin ruhu aydınlanır, içine umut dolar. Kaybettiği yaşama sevincini, tüm neşesini ve keyfini yeniden bulur, içi yaşama isteğiyle dolar. Pencere gören kişi bunalımlı ruh halinden kurtulur, hayatı sorgulayıp durmak yerine ona farklı pencerelerden de bakmayı ve mutlu olmayı öğrenir. Rüya sahibi yaşam felsefesini değiştirerek hayatın her anının keyfini sürer ve üzülerek, yakınarak, şikayet ederek geçirdiği günlerine yanar. Pencere gören kişi, hayata baktığı pencereyi büyütür ve yaşamın güzelliklerinin farkına vararak, nefes almanın ne kadar kıymetli olduğunun da farkına varır ve bunun için şükreder.

Pencere camı görmek; rüya sahibinin yakın gelecekle ilgili yaptığı planlardır. Pencere camı gören kişi kafasında kısa vadede gerçekleştirmek istediği şeyleri planlıyor ve bunun için kendine bir yol haritası çiziyor demektir.

Rüyada Pencere Camı Silmek

Pencere camı silmek; rüyasında pencere camı sildiğini gören kişi geçmişi hafızasından silmek istiyor diye tabir edilir. Bilhassa beynine kazınacak ve yer edecek kadar onu etkilemiş ve esir almış şeylerden kurtulmaya çalışıyor, gelecek için de yeni planlar yapıyordur.

Pencere kırılması; iyi ve hayırlı şeylere delalet etmez, üzüntü ve keder anlamına gelir. Rüya sahibi düş kırıklığı yaşayacak ve ümitsizliğe düşerek çok üzülecektir. Bütçesi de bir hayli sarsılacaktır.

Ayrıca rüyada pencereden bakmak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pencere görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir