DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pazarlık Yapmak

Rüyada pazarlık yapmak ne anlama gelir?

Rüyada pazarlık yapmak; rüya sahibi kendisini pazarlık yaparken görüyorsa büyük bir ev veya arsa alacak, eşya yenileyecek ya da bir iş kurmaya karar verecek anlamına gelir. Mal sahibi olmak kadar yeni bir iş sahibi olmak anlamına da gelir. Pazarlık yapmak kişinin elinin bollaşacağına ve alım gücünün artacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına da işaret eder. Genç kimseler için zenginliği ile ünlü bir kimse ile evlilik yapılacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına da tabir edilir.

Rüyada Pazarlık Edenleri Görmek

Rüyada pazarlık edenleri görmek; tanımadığı birini pazarlık ederken görmek, ihtiyacı olan bir arkadaşa yardım etme imkanı olduğu halde geride durmak ve o kişiyle soğukluk yaşamak anlamına gelir. Pazarlık eden tanıdık biriyse kişinin yakın bir tanıdığını kıskanacağı, onun imkanlarına sahip olmak için gayret sarf edeceğini ancak çabalarının bir işe yaramayacağını alamet eder.

Rüyada pazarlık yapmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir