DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek ne anlama gelir?

Rüyada patates görmek; huzura, saygınlığa, herkes tarafından sevilip, sayılıp tanınmaya, açık gönüllülüğe ve vicdan rahatlığına işaret eder. Patates soyduğunu gören kişi hayalini gerçekleştirecek demektir. Patates yediğini gören kişi için kazanca ve rızka işaret eder. Patates ekmek güzel ve iyi gelişmelere, işlerin yoluna girmesine ve açılmasına delalet eder. Patatesin yeşillenmiş ya da zillenmiş olduğunu görmek kişinin kısmetinin önüne geçen bir şey olduğuna işarettir. Kilolarca ya da çuvallarla patates görmek hasadın bolluğuna ve hanelerdeki berekete delalet eder. Patates görmek kazanç, mal ve para anlamına gelir.

Patates soymak; kişinin dileğini ifade eder. Rüya sahibi patates soyduğunu görürse bu onun dileğinin yerine geleceğine işaret eder. Bu rüya hayalini kurduğunuz servete en kısa zamanda kavuşacağınıza ve arzuladığınız, şöhrete ulaşacağınıza delalet eder. Zenginlik, mal ve mülk olarak yorumlanırken patates soymak, ummadığınız birinden ya da bir yerden gelecek olan yüklü bir paraya işarettir. Birçok patates soymak ise, elde edeceğiniz malın ve nimetin çokluğuna tabir edilir.

Çürük patates görmek; helal olmayan kazanca ya da kazancınızın bir kısmının elinizden çıkacağına işaret eder. Çürük patates bazen kişinin yaptığı küçük hataları da simgeler. Yapılan hatalar nedeniyle yaşayacağınız kayıpları ve planlarınızın istediğiniz gibi ilerlemeyeceğine delalettir.

Rüyada Patates Ekmek

Patates ekmek; emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve çabalarınız sayesinde her zaman gelirinizi arttıracağınıza delalet eder. Yeni bir iş teklifi alacağınıza ve aldığınız teklifi olumlu bir şekilde değerlendirerek yeni işinize başlayacağınıza işaret etmektedir. Başkasının patates ektiğini görmek, size hayrı dokunacak insanların var olduğuna ve yardıma ihtiyacınız olduğunda birçok kişinin yardımınıza koşacağına tabir edilir.

Patates almak; hiç hesapta olmayan ve planlanmayan gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda onu çok mutlu edecek ve sevindirecek bir gelişme yaşanacağına delalet eder. Bu rüya ayrıca bolluğa da işarettir. Hiç yoktan büyük bir para geleceğine, zenginliğe, mevki sahibi bir görücüye, erkek bebek sahibi olmaya ve aynı zamanda şehir dışından bir gayrimenkul alınacağına da delalettir.

Ayrıca rüyada patates toplamakrüyada patates kızartması görmek tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada patates görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir