DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek ne anlama gelir?

Rüyada palyaço görmek; neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan bir kişiye delalet eder. Palyaço gören kimse, sıkıntılarını dertlerini, sorunlarını kimseye belli etmeyen bir kişiye işaret eder. Kimi alime göre ise rüya sahibinin yakınları tarafından alay konusu olacağı ve kendisi ile eğleneceği bazı olaylarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Yakınları tarafından gelecek müjdeli bir habere sevineceğine rivayet eder. Rüya sahibinin çektiği zorluklara rağmen çevresindeki kişilere sıkıntılarını belli etmemeye delalet eder. Palyaço gören kimse, kısa sürede hayatının alt üst olmasına rağmen, yakınlarına hiç bir şey olmamış gibi davranmasına işaret eder.

Palyaço olduğunu görmek; rüya sahibinin plansız yaptığı işler sonucu maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Kısa sürede sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına ve hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Palyaço kıyafeti görmek; rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı sıkıntılı problemlerini çevresindeki kişilere belli ettirmemeye çalışacağına delalet eder. Palyaço kıyafeti gören kimse, yakın zamanda hane içinde mutlu görünüşünün altından sıkıntılar ve problemli günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada palyaço görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir