DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kuzen görmek; iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin içine düşeceği zor ve sıkıntılı durumlara işaret eder. Rüya sahibinin işleri ve düzeni bir anda bozulacak maddi zarara uğrayarak, parasız ve çileli geçen günler yaşayacak demektir. Kuzen gören kişinin aile içindeki geçimi de bozulacaktır. Aile içinde hüküm süren huzurlu ortam bozulacak, tatsızlıklar, anlaşmazlıklar ve çatlak sesler çıkmaya başlayacaktır. Hatta o kadar ki ailede dağılmalar ve ayrılıklar da meydana gelecektir. Kuzeninden selam ya da haber alan kişi eşinden boşanır diye tabir edilir. Kuzen görmek uğursuzluktur, kişinin sağlığının bozularak, sağlık sorunları ile karşı karşıya kalması anlamına gelir.

Kuzen öpmek; kuzen görmek hayırlı değildir fakat kuzenine sarılıp öptüğünü görmek hayra delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yavaş yavaş düzene girmesi ve neşesinin yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Kuzeninin öldüğünü görmek

Kuzeninin öldüğünü görmek; iki şekilde tabir edilir. Birisinin ölmesi her zaman o kişinin ömrünün uzun olacağı ile tabir edilir. Kuzeninin öldüğünü gören kişinin kuzeninin ömrü uzun olacak diye yorumlanırken aynı zamanda kuzen uğursuzluk olarak yorumlandığı için, kişinin üzerindeki kara bulutların dağılıp, şansının açılması şeklinde yorumlanır.

Kuzenini hamile görmek; hayra işaret etmez. Kişinin üzülmesine neden olacak haberler olmasına ya da olaylar yaşamasına tabir olunur.

Kuzeniyle ilişkiye girmek; bu rüya, kişinin hane içiyle tabir edilir. Rüyasında kuzeniyle ilişkiye girdiğini gören kişi aile içinde üzücü ve tatsız bir olay yaşayacak diye yorum yapılır.

Rüyada kuzen görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir