DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Küf Görmek

Rüyada küf görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada küf görmek; iyi değildir, uğursuzluklarla karşılaşmaya delalet eder. Şans, kısmet ve rızık kapılarının kapanacağı, gelirin düşeceği, ekmeğin kesileceği, kıtlığın olacağı bir dönem olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin duracağı bu nedenle çok zor ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Küf görmek, yolunda giden hayatın birden bire tepe taklak olacağına ve rüya sahibinin maddi zarara ve ziyana uğrayacağına işaret eder.

Küf yemek; hastalık ve zorluk yaşamaya, ağız tadının ve huzurun kaçacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, çaresiz kalmaya ve gözyaşı dökmeye işaret eder. Küf yediğini gören kişinin başı dertten kurtulmayacak aynı zamanda geliri de kesilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Küf Temizlemek

Rüyada küf temizlemek; hayırlıdır ve rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, yüzünün güleceğine, şansının da döneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yavaş yavaş toparlanacağına ve sıkıntılardan gülmeyi unuttuğu yüzünün de yeniden gülmeye başlayacağına tabir edilir.

Küf kokusu görmek; bir kimse eğer rüyasında küf kokusu aldığını hissederse o kişi huzur ve mutluluk bulur. Rüya sahibinin dileklerinin kabul olacağı, işinde başarı elde edeceği, aile içinde keyfinin yerinde olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin rahat bir hayata kavuşacağı, işlerinde kolaylık olacağı, borçlarının ve hastalığının da kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada küf görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir