DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kürtaj Olmak

Rüyada kürtaj olmak ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kürtaj olduğunu görmek; iyi değildir, uğursuzluk ve melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin yatağa düşmesi şeklinde tabir edilir. Ağız tadının kaçması, işlerin aksaması, bir takım sorunların ve aksiliklerin baş göstermesi ile tabir edilir. Kürtaj olmak hayra alamet değildir. Halsizlik, yorgunluk, bitkinlik şeklinde yorumlanır. Huzurun ve mutluluğun bozulacağı, uzun süre çözümsüz kalacak sorunların baş göstereceği ile tabir edilir. Kürtaj olduğunu görmek büyük bir yanılgı ve gaflet içine düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin bir kimse hakkında ya da bir iş ile ilgili olarak sonradan kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir öngörüde bulunup, bu doğrultuda hareket edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu kez hislerinde haklı çıkmayacak demektir.

Kürtaj olmaktan vazgeçmek; kürtaj olmaktan vazgeçtiğini gören kişi, belalı bir işten ya da durumdan son anda kurtulacak, büyük bir yanlıştan kıl payı dönecektir diye yorumlanır. Kişi, kendisi için isabetli olacak ve zarara uğramasını engelleyecek bir karar alacaktır.

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek

Kürtaj yaptıran birini görmek; fesat, art niyetli, arsız, yüzsüz, uslanmaz kişilerle yakınlaşmaya ve onları kendine dost saymaya tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış seçimler yaparak hiç olmadık kimselerle hareket edip, başını belaya sokacağına tabir edilir.

Kürtaj görmek; günaha girmeye, kusurlu işler yapmaya, kötü kişilere bulaşmaya, fena işlere girmeye delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin her geçen gün daha fazla geriye doğru gideceğine, hayatının alt üst olacağına, düzeninin bozulacağına ve bir takım sağlık sorunlarının peyda olacağına işaret eder. Kürtaj görmek, sıkıntı, zorluk, zahmet anlamına gelirken bir yanda da günahkar olmaya tabir edilir.

Rüyada kürtaj olmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir