DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada hasta olmak; başarılara, işinde terfi almaya, hayatın zaferlerle ve ardından gelecek olan mutluluklarla dolmasına tabir edilir. Hayır bulmaya vesile olacak olaylara ve kişilere delalet eder.

Salgın hastalık görmek; rüyasında salgın bir hastalık olduğunu gören kişinin işleri istenildiği gibi yolunda gitmeyecektir. Büyük bir geçim sıkıntısı yaşayacak olan rüya sahibi için salgın hastalık görmek pek hayra yorumlanmaz. Salgın hastalık sıkıntılara işaret eder. Kişinin genel olarak maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntı çekeceğine, kendine yakın gördüğü kimseler tarafından zarar göreceğine, yapmış olduğu işlerde kayıplar vereceğine yorumlanır. Büyük bir geçim sıkıntısı yaşayacak olan rüya sahibi için salgın hastalık görmek pek hayra yorumlanmaz. Bu durumda kişilerin büyük bir üzüntü ve keder içerisine gireceğine dair durumlara delalet etmektedir.

Hastalığın uzadığını görmek

Hastalığın uzadığını görmek; yakın zaman içerisinde öleceği ancak öldükten sonra Allah’a hayırlı bir şekilde kavuşacağı şeklinde yorumlamalar yapılmaktadır. Bu şekilde öldükten sonra kişinin amel defterinin silineceği ve ahrette rahat ve huzurlu bir yaşam süreceği söylenir.

Ayrıca rüyada hasta görmenin tabirini de okuyabilirsiniz…

Rüyada hasta olmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir