DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Canavar Görmek

Rüyada canavar görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada canavar görmek; çok duygulu, hassas, her şeyi kendine dert eden, başkalarına yapılan haksızlığı ya da kötülüğü kendisine yapılmış gibi hisseden, herkesin sadece iki gün üzülüp geçtiği şeylerde derin bir acı hisseden ve yıllarca gözyaşı döken bir kimse ile tabir edilir. Bu rüya çok hisli bir kişinin varlığı anlamına gelir ki, bu kişi muhtemelen rüya sahibinin kendisidir. Her olaya duygusal yaklaştığı ve incelik gösterdiği için hayatta hep üzülen, kırılan ve acı çeken taraf hep kendisi olur. Başına ne gelirse iyi niyetinden ve acıma duygusundan gelir. Kimseye hayır demesini bilmez, başkaları rahat etsin diye kendisini sıkıntıya sokmayı dahi göze alacak kadar fedakardır. Bu rüya ayrıca kötü ve niyeti bozuk bir kimseyle ağız münakaşası ve kavga edeceğine de işarettir. Canavarın kendisi üzerine geldiğini ve zarar verdiğini gören kimse, kötü niyetli bir kimsenin hile ve aldatmasıyla mağdur olur.

Canavarın kovaladığını görmek; güzel ve hayırlı bir duadır. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, kazancının artacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına ve zaten iyi giden hayatının çok daha iyi olmasına delalet eder.

Rüyada canavar öldürmek

Rüyada canavar öldürmek; rüya sahibinin bir konuda hayal kırıklığı yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bir kişiden nankörlük göreceğine ya da kötü söz işiteceğine tabir edilir. Bir canavar avladığını veya öldürdüğünü görmek, konuşmalarıyla ve düşünceleriyle insanları aldatan ve kandıran bir kimsenin kendini ele vermesine ve o kimsenin ifşa olmasına delalet eder.

Canavar olduğunu görmek; rüya sahibinin çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, her şeye hemen kırılıp, üzüleceğine ve çevresindekileri de bu nedenle zor duruma sokacağı anlamına gelir. Çünkü kendisine iyi bir şeyler söylendiğinde bile sanki kötü bir şey söylenmiş gibi anlayacak ve alınganlık gösterecek demektir. Rüya sahibi canavar gibi olduğunu ya da canavarı benzediğini görse, arzu etmediği gibi bir davranış sergileyecek ve çevresi tarafından eleştirileceğine delalet eder.

Canavar hayvan görmek; canavara dönüşmüş kurt görmek, size karşı kötü niyetli bir kimsenin olduğuna daha dikkatli olmasına delalet eder. Canavar balık görmek ise bir sevdiği ya da beğendiği bir kimse ile tartışmaya tabir olunur, yorumlanır.

Rüyada canavar görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda normal iki tanımadığım bir insanın canavara dönüşmesi ve bana saldırması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir