DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Yemek

Rüyada bal yemek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bal yemek; rızık, kısmet ve maişet genişliğinin artmasına yorumlanır. Petekli bal yemek, hasta için şifa bulmaya ve ailesinden biri hasta ise kısa zaman içinde şifa bulacağına yorumlanır. Arkadaşlarıyla bal yemek sıkıntılardan kurtulmaya, ters giden işlerin yoluna girmesine, arzu ettiği şeylerin bal yiyen kişiler için kolayca gerçekleşmesine delalet eder. Bal yalamak, haset ve istenmeyen kişilere karşı durmaya yorumlanır. Balın peteğini görmek; şifadır, bal peteği her derde devadır.

Rüyada bal şerbeti görmek; bal şerbeti içmek veya bal şerbeti hazırlamak, rüya sahibinin sıhhat bulacağına ve ters giden işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Ünlü tabirci Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki; bal rüyaları üç şekilde tabir olunur: Bal yemek hasta için şifa bulmaya, erkek için evliliğe, kadın için hayırlı kısmete işaret eder. Bal ve peteğini görmek, ayrı ise ayrıldığı kişi ile barışmaya delalet eder.

Ayrıca rüyada bal görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada bal yemek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir