DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada baklava görmek; gibi gerek hamurlu gerekse sütlü tatlılar görmek kısmet, şans, açık baht ve parlak istikbal olarak yorumlanır. Baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir. Tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek; miras ile ilgili konularda kişinin menfaatine sonuçlanacak durumlara yorumlanır. Özellikle babadan veya anne tarafından kalacak güzel bir miras neticesinde kişinin hayatını garanti altına alacağı ve sonraki yaşamında hiçbir şekilde maddi darlık yaşamayacağı şeklinde de tabir edilir. Baklava yemek özel yaşamda da ağız tadının yerinde olacağını ve kişinin eşi ya da sevgilisi ile mutlu bir beraberlik içinde olacağına da alamet eder. Baklava yiyen kişiler bir başarı elde eder ya da bekarsa evlilik, nişan gibi sevindirici gelişmeler yaşarlar. Rüya sahibinin yaşamında olacak güzel gelişmelere de işaret eder.

Rüyada baklava satın almak; küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir. Bir tepsi baklava satın alan kimsenin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya kendinize gayrimenkuller satın alacağınıza ve bunları sonradan satarak zenginleşeceğinize işarettir. Bu rüya genellikle maddi kazanca işaret etmektedir. Bu nedenle böyle bir rüya iş hayatında başarılı atılımlar ve çalışmalarınızdan alacağınız büyük kazançlar anlamına gelmektedir. Baklava aldığını gören kişi, kısmetini ve rızkını kimseye kaptırmayan bununla birlikte kimsenin kısmetine, rızkına, parasına ve malına göz dikmeyen kişi olarak da tabir edilir.

Rüyada baklava ikram etmek; savurgan bir hayata sahip olunması nedeni ile çekilecek sıkıntılara, kişinin düşüncesizce yaptığı hareketlerin iş yaşantısını olumsuz etkileyeceğine yorumlanan rüya, aynı zamanda bir uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibini sorumluluklarının farkına varması ve iyi günlerinde daha tutumlu davranarak, elindekinin kıymetini bilip, geleceğine yatırım yapması adına da ikazda bulunur.

Rüyada baklava açmak; rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir.

Baklava yapmak; özellikle iş yaşamında güçlüklerle karşılaşmaya ve işlerin hallolmasında her zaman kişinin çok yüksek bir performans göstermesine delalettir. Baklava yapmak, aşırı çalışma sonucu kişinin sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamasına ve özel hayatına zaman ayıramamasına da yorumlanır. Meşakkatli bir yolda yürüdüğüne, hayat mücadelesinin kişiyi maddi ve manevi yönden olduğu kadar fiziki olarak da çok yorduğuna yorumlanır. Baklava yapmak özellikle ikili ilişkilerde bir türlü neticelenmeyen bir durum içinde olunduğuna ve kişinin ruhsal olarak kendisini kötü hissetmesine de yorulur.

Rüyada Baklavacı Görmek

Rüyada baklavacı görmek; baklavacı size güzel haberler getirip götüren hayırlı bir kimsedir. Bazen de bu rüya insanlara yol gösteren, onların yapacakları yanlış işlere engel olan temiz kalpli ve iyi huylu bir adamın habercisidir. Baklavacı ile konuşan böyle bir adamla tanışarak onunla arkadaş olur.

Rüyada baklava görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir