DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek ne anlama gelir, neye işarettir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bağırsak görmek; insanın akrabaları, arkadaş, dost ve yakınları ile tabir olunur. Bağırsak yediğini gören kimseye akrabalarından mal para altın yerine, nasihat gelmiş olur. Bir rivayete göre ehil olan büyük bir memuriyete geçer. Bir adamın bağırsağını yediğini gören kimse, ye time ait veya kendisine geçici olarak emanet bırakılan malı yiyeceğine de işarettir.

Rüyada bağırsak aldığını görmek; eline haram mal geçmeye, bağırsaklarını karışık görmek öteden beriden aleyhinde söz edilmesine, karışmış olan bağırsakları tanzim edip yerleştirdiğini görmek hakkında bir taraftan şefaat olup işlerini nizama sokmaya yorumlanır. Bağırsaklarının ağrıdığını görmek işinde zorluk, sıkıntı, zahmet ve eziyete ama Allah’ın yardımı ile istediğini elde edeceğine, bağırsaklarını parça parça görmek evlatlarının vefatına delalet eder. Kopmuş bağırsağın yeniden birbirine eklendiğini görmek, evladının vefatından sonra yeni evladı olmasına veya elinden çıkan paranın tekrar kendisine dönmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada karnı açılıp bağırsakların yıkandığını görmek; günahtan tövbe etmeye ve kötülükleri bırakmaya, bağırsaklarının içindeki pisliği yemek veya cebine koymak haram mal yemeye yorumlanır. Birine bağırsak verdiğini görmek haram maldan bağışta bulunmaya, birçok bağırsağın küme halinde yığılı olduğunu görmek akrabalarının, arkadaş, dost ve yakınlarının bir yerde toplanarak geçim darlığı hakkında müzakerelerine tabir edilir.

Rüyada Bağırsaklarının Koptuğunu Görmek

Bağırsaklarının koptuğunu görmek; bağırsaklarının koptuğunu fakat acı, üzüntü ve keder duymadığını görmek, elinden haram karışmış paraların gidip bundan dolayı üzüntü duymayacağına, mahzun olmamaya yorumlanır.

Karnından bağırsak çıktığını görmek; hanımını boşamaya veya evinin insanlarından birinin hastalığına işarettir. Bağırsaklardan birinin çatlaması veya yarılması ölüme veya boşamaya alamettir. Bazı rüya tabircilerine göre karından bağırsak çıkması eğer varsa kızını istemeye geleceklerine işarettir. Karnından bağırsaklarını çıkıp tekrar girmesi ölüme işarettir. Bazı tabircilere göre karından bağırsak çıkması sırları yaymaya, gizli olan şeyleri açmaya delalet eder. Bağırsak gizli maldır. Dışarıda bulunan bağırsaklarını tekrar karnına doldurduğunu görmek, kaybettiği malının yerine yine haramdan mal kazanmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada bağırsak görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir