DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyada babaanne görmek ne demektir, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada babaanne görmek; iki türlü tabir edilir ve rüyayı gören kişinin ailesiyle iletişimin eksik ve zayıf olduğuna, onlarla kafasının pek de uyuşmadığına, özellikle aile büyükleri ile kuşak çatışması ve kavram kargaşası yaşadığına ve huzuru da mutluluğu da daha çok dışarıda aradığına yorulurken aynı zamanda da rüya sahibinin büyüklerinin kendisini aydınlatmasından büyük haz aldığına işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel günler geçireceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Babaanne Görmek

Rüyada ölmüş babaanne görmek; rüyayı gören kişinin sevdiklerinin ama bilhassa da aile büyüklerinin ölümlerinden çok etkilendiğine, onların yokluklarını bir türlü kabullenemediğine onları ölmüş saymadığına, bu duygu ve düşüncelerinin de ruh halini büyük bir baskı yaptığına rivayet edilir.

Rüyada babaannenin öldüğünü görmek; rüyayı gören kişinin ona çok bağlı ve düşkün olduğuna, uzun yaşaması, sağlıklı olması ve hep yanı başında olması için dua ettiğine alamet eder. Rüya sahibinin büyükannesinin uzun bir süre afiyette kalacağı, keyfini, huzurunu ve sağlığını da yitirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada babaanne ile tartışmak; tam tersine rüyayı gören kişinin sevdikleri, arkadaşları, akrabaları, yakınları ve ailesi ile pek bir sıkı fıkı olacağına, koyu muhabbette kalacağına, iyi geçim içinde yaşayacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Babaanne ile Konuşmak

Rüyada babaanne ile konuşmak; rüyayı gören kişinin kafasını karıştıran duygu ve düşüncelerini çekinmeden, azar işitmeden ve hor görülme korkusu duymadan açık açık ifade ederek, insanların fikirlerini almak istediğine ve bunu şifa bulmanın bir çaresi olarak gördüğüne delalet eder. Rüya sahibi dertleşmek ve akıl danışmak istiyor demektir.

Rüyada babaanne görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. Rüyamda vefat etmiş olan babaannem ailemle otururken bi anda yanında yaşlı bir kadın ile içeri giriyor çok şaşırmıyoruz sarılıyorum ona çok sıkı sarılıyorum unutmama rağmen yüzünü çok net gördüm fotoğraflarını çektim gittiğinde bakmak için bir sürü fotoğrafını çektim bir bebek vardı kimin bilmiyorum onu sevdi kucağına aldı eski hali gibiydi hiç değişmemişti. Şuan anlatırken farkettim yanında ki kadını tanımıyorum.

  2. Rüyamda bir deniz kenarında yürürken ölmüş babannemi görüyorum benle konuşuyor ve kuzenimin içeride olduğunu işaret ediyor yengem ve kuzenlerimde orda oluyor daha sonra rüya bir an cezaevine girip çıkıyorum . Bir sanatçı görüyorum sokakta birinden koşarak kaçıp bir anahtarla evin kapısını açarken birden uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir